Nejnovější generace MICHELIN ENERGY™ Saver

11. října 2010, 0:00

Michelin a Citroën si užívají dlouhou společnou a velmi plodnou historii, kdy obě společnosti sdílejí stejnou mentalitu a závazek být vždy krok před konkurencí. Proto výrobce pneumatik a výrobce automobilů společně představili své nejnovější úspěchy. V případě Michelinu se jedná o novou generaci úsporných pneumatik MICHELIN ENERGY™ Saver. U Citroënu se jedná o premiéru nového Citroënu C4.

Partneři vyrobili pneumatiku s nesrovnatelným energetickým výkonem oproti konkurenci. Pneumatika MICHELIN ENERGY™ Saver obutá na nový CITROËN C4 snižuje emise CO2 o 5 gramů na kilometr a ušetří až 90 litrů paliva během svého životního cyklu.

Síla a efektivita nejnovější generace MICHELIN ENERGY™ Saver tkví ve vyváženém bezprecedentním výkonu. Pneumatika významně zlepšuje spotřebu paliva a zlepšuje také bezpečnost vozidla za jízdy, to vše doplněno excelentním kilometrovým průběhem.

Lepší výsledky, které pneumatika přináší ve třech oblastech výkonu, dokonale korespondují se standardy nového CITROËNu C4, který v sobě kombinuje ohleduplnost vůči životnímu prostředí a výjimečný zážitek z jízdy.

Tento výjimečný úspěch odráží úzkou spolupráci mezi oběma firmami a dlouhodobé partnerství. Ještě před tím, než byla nová řada vozů Citroën obuta do pneumatik MICHELIN ENERGY™ Saver, tyto dvě společnosti dosáhly významných úspor ve spotřebě paliva a ve snižování škodlivých emisí uhlíku do ovzduší o necelých 30 milionů litrů paliva, resp. 72.000 tun CO2.

Sdílením těchto technologických dovedností, demonstrují Michelin a Citroën svůj závazek týkající se hledání řešení vedoucí ke zlepšení mobility zboží a osob, nyní i v budoucnosti.

 

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!