Nový Consumer PBU Manager v Goodyear Dunlop Tires

10. ledna 2011, 0:00

Na pozici Consumer Product Business Unit Manager společnosti Goodyear Dunlop Tires pro region Česká republika, Slovensko a Maďarsko nastoupil Marek Hlaváč, který doposud působil ve funkci Sales Director Consumer v ruské pobočce firmy.

Vystřídá tak Tomáše Vobra, jenž na tomto postu působil od května roku 2009 a nyní přechází na pozici General Sales Director v Goodyear Dunlop Tires Ukraine.

Marek Hlaváč vystudoval obor Energetické inženýrství na Technické univerzitě v Moskvě a má dlouholeté zkušenosti z oblasti managementu obchodu. Ve firmě Goodyear Dunlop Tires působí od roku 2002, kdy nastoupil do funkce Sales Manager Consumer Tires v Goodyear Dunlop Tires Slovakia. Od roku 2006 pracoval pro ruskou pobočku firmy, Goodyear Russia LLC v Moskvě, kde byl zaměstnán nejdříve jako Field Sales Manager Consumer Tires, později jako Sales Director Consumer Tires.
Před nástupem do společnosti Goodyear působil ve společnosti Canmet Ltd. v Bratislavě či na slovenské ambasádě v Moskvě.

Marek Hlaváč je ženatý a má dva syny ve věku 13 a 16 let. Ve volném čase rád cestuje, věnuje se digitální fotografii a sportu. V zimě preferuje lyžování, v létě horské kolo a in-line brusle.

Tomáš Vobr vystudoval ČVUT v Praze a je zaměstnán ve firmě Goodyear Dunlop Tires Czech od roku 2003, kdy nastoupil do oddělení nákladních pneumatik jako obchodní zástupce odpovědný za Prahu a okolí. V roce 2004 povýšil do funkce Truck Tires Sales Manager pro Českou republiku, od roku 2006 převzal v daném segmentu odpovědnost i za Slovensko. V květnu roku 2009 byl jmenován na pozici Consumer Product Business Unit Manager pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko. Nyní přechází do společnosti Goodyear Dunlop Tires Ukraine na pozici General Sales Director, kde bude mít na starost obchodní aktivity společnosti na Ukrajině a v Moldávii.

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!