Firma Elit CZ hledá vhodné kandidáty na pozici Servisní technik v automotive

13. května 2016, 0:00 Job offer may be outdated

Servisní technik v automotive

JSTE TECHNICKY ZDATNÝ A MÁTE PLATNOU EL. VYHLÁŠKU 50?

Náplň práce:
– servis a údržba servisního vybavení
– montáž a zaškolení obsluhy servisního vybavení
– revize servisního vybavení
– technická podpora zákazníkům
– spolupráce na rozvoji servisních služeb
– spolupráce na rozvoji portfolia servisního vybavení

Požadujeme:
– vzdělání technického směru
– praxe v oblasti servisu garážového vybavení
– platné zkoušky elektro dle vyhlášky 50/1978Sb. (alespoň § 6)
– vysoké pracovní nasazení, zodpovědnost, prezentační dovednosti
– AJ výhodou
– ŘP sk. B, ochota cestovat po ČR

Nabízíme:
– zajímavou práci v perspektivní společnosti v automobilovém odvětví
– prostor pro seberealizaci
– odpovídající finanční ohodnocení
– firemní benefity
– místo výkonu práce: Čechy, office v Praze
–  nástup dle dohody

Zaměstnanecké výhody, benefity:
– auto i k soukromým účelům, notebook, firemní mobilní telefon
– možnost výhodných mobilních tarifů i pro rodinu
– vstupenky do divadel za poloviční cenu
– odměny k pracovním a životním výročím zaměstnanců
– zaměstnanecká sleva na obchodní sortiment a výrobky firmy
– jazykové kurzy plně hrazené zaměstnavatelem
– 5 dní osobního a bonusového volna dle odpracovaných let u společnosti
– stravenky v hodnotě 80 Kč
– firemní motivační akce a teambuildingy
– slevy v rámci sportovního programu fitness Olgy Šípkové a Pure Health and Fitness
– odměna k narození dítěte ve formě poukázek

ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?

ZAŠLETE NÁM SVŮJ STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS NA EMAIL: alzbeta.hlinkova@elit.cz  NEBO ODPOVĚZTE PŘES NAŠE KARIÉRNÍ STRÁNKY:  http://elit.jobs.cz/

V HLAVIČCE EMAILU VŽDY UVÁDĚJTE NÁZEV POZICE A LOKALITU POBOČKY, KDE SE O PRÁCI UCHÁZÍTE.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ELIT CZ, spol. s r.o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a jejich uchování v personální databázi této společnosti za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.