Na veletrh AUTOTEC navazuje Den autoservisní techniky

2. října 2013, 18:52

Veletrh EUROTRANS navazuje mimo jiné na veletrh AUTOTEC včetně jeho doprovodných programů, proto je středa 9. října věnována autoservisní technice.

Dopoledne proběhne slavnostní vyhlášení výsledků soutěží Autoservis roku 2013, Autoopravář roku 2013, Pneuservis roku 2013 a Škola vyučující autoobory roku 2013.

Odpoledne je jako součást Logistické konference EULOG 2013 věnováno například optimalizaci procesů v servisním středisku.

Související články

EUROTRANS 2013 – autoservisní technika, logistika, konference Mobilita budoucnosti
EUROTRANS 2013 – autoservisní technika, logistika, konference Mobilita budoucnosti

První ročník dopravního veletrhu EUROTRANS 2013 se bude konat souběžně s Mezinárodním strojírenským veletrhem MSV v říjnovém termínu na brněnském výstavišti. Termín veletrhu EUROTRANS je třídenní – od úterý 8. října do čtvrtka 10. října. Veletrh bude umístěn v hale G2, na volné ploše H a v kolejišti u pavilonu A. Do této haly je […]

Společnost TECHNOLOGY – GARAGE se představí na veletrhu EUROTRANS
Společnost TECHNOLOGY – GARAGE se představí na veletrhu EUROTRANS

Společnost specializující se na vybavení auto – pneu servisů představí na veletrhu několik zajímavých exponátů. Společnost můžete najít v pavilonu G2, stánek číslo 034. Jedním z exponátů bude přístroj na servis klimatizací Brain Bee CLIMA 9000 pro chladivo R134a a CLIMA 1234yf pro chladivo R1234yf. Oba tyto TOP přístroje mají plně automatické režimy, databanku, tiskárnu, […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!