Garážová a servisní technika – významná součást veletrhu CZECHBUS

14. října 2013, 20:39

I když veletrh AUTODÍLNA se letos podle původního záměru neuskuteční, garážová a servisní technika se objeví na veletrhu CZECHBUS silně zastoupená v rámci Sekce garážové a servisní techniky. A to se týká nejen expozic vystavovatelů, ale i odborného doprovodného programu pro návštěvníky v především v pátek 15. listopadu.

Návštěvníci i vystavovatelé si tak budou moci prakticky „osahat“ základní programové prvky příštího veletrhu Autodílna, ale už letos získat množství poznatků a zkušeností právě z oboru garážové a servisní techniky se zaměřením nejen na samotné autobusy. Myšlenku samostatného veletrhu Autodílna v příštím roce  organizátoři v žádném případě neopouštějí.

Přestože přihlašování dalších vystavovatelů stále pokračuje, již dnes víme, že na veletrhu se budou prezentovat např. tyto společnosti: MITERAL, MAHA Consulting, AD technik, Audol, AUTOTECH-VT, Eberspächer Praha, Böllhoff, WEBASTO Product, PAKRA-ZF, VOITH Turbo, NIMDA – Allison Transmission, Trucecopower, Mechanika Teplice – Tachografy Děčín, ADIP, Bustec, Herrman, GET Automotive, AZ dekorace, Anvi Trade, Inzertbus.

Garantem Odborného programu Sekce garážové a servisní techniky v pátek 15. listopadu je časopis AutoEXPERT:

Přednášející: Martin Hroš (Auto Markets Experts)
Téma: Legislativa v oblasti autoopravárenství (bloková vyjimka atd…)

Přednášející: Alan Šíma (AD Technik)
Téma: Novinky v diagnostice podvozku moderních vozidel

Přednášející: Pavel Bartoška (MAHA Consulting)
Témata: Moderní měření geometrie u užitkových vozidel, Seřizování světel u nejnovějších modelů vozidel

Přednášející: Vladimír Třebický, Miloš Auersvald, SGS Czech Republic
Téma: Aktuální kvalita paliv v ČR dle monitoringu ČOI 

Aktuální informace o veletrhu: www.czechbus.eu

Související články

Veletrh CZECHBUS – fotoreportáž
Veletrh CZECHBUS – fotoreportáž

Na Výstavišti v pražských Holešovicích proběhl ve dnech 14. až 16. 11. již třetí ročník veletrhu autobusové dopravy CZECHBUS 2013 – jediného specializovaného veletrhu autobusů, hromadné dopravy, garážové a servisní techniky. Součástí veletrhu byla sekce garážové a servisní techniky s odborným doprovodným programem, který proběhl v pátek 15. listopadu a jehož garantem byl časopis AutoEXPERT.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!