Nový obchod s rychloservisem Halfords v Plzni

14. prosince 2009, 0:00

Britský prodejce dílů a příslušenství pro automobily a provozovatel autoservisů Halfords otevřel v Plzni – Borských polích svou šestou provozovnu. Jedná se o obchod s rychloservisem, již druhý v Plzni. První je v obchodním centru Olympia.

„Kupní síla obyvatel Plzně je značná, a proto jsme se rozhodli otevřít náš další obchod právě v nákupním centru Borská pole. Slibujeme si od něj posílení naší pozice na poli prodeje autodoplňků, jízdních kol, vybavení pro cestování a servisních služeb,“ uvedl šéf Halfords pro Česko a Polsko Jiří Miča.

Nová plzeňská pobočka svou koncepcí a uspořádáním sortimentu vychází z dvouletých zkušeností Halfords na českém trhu. Na menší ploše tak zákazníkům nabízí ty produkty, o které panuje dlouhodobě největší zájem. „Největší zájem zákazníků bez ohledu na sezónnost registrujeme u výrobků spojených s cestováním a s jízdními koly. Jedná se hlavně o střešní boxy, nosiče na lyže, či jízdní kola a další cyklo-doplňky. Velký zájem mají naši zákazníci také o autodoplňky a náhradní díly, jmenovitě o žárovky, stěrače, autobaterie, různé provozní náplně, koberečky či potahy sedadel. Prodeje výrobků z těchto kategorií nám neustále vzrůstají,“ uvedl Miča.

Z analýzy společnosti Halfords vyplývá, že v případě více cenových hladin produktů se zákazník v 60 % případů rozhoduje pro střední pásmo, které reprezentují značkové výrobky Halfords, a z 30 % pro výrobky z cenově nejvyššího pásma. „Jednoznačným sdělením tak je, že zákazníci na svých autech a jízdních kolech nešetří a za své peníze chtějí kvalitní zboží,“ poznamenal Miča.

Také druhý plzeňský obchod Halfords je vybaven rychloservisem s jedním servisním místem a poskytuje zákazníkům službu Montáž Plus, kdy jim zakoupené náhradní díly a doplňky okamžitě namontují vyškolení odborníci. V nabídce jsou i další servisní služby jako výměna pneumatik, baterií, provozních kapalin a další, všechny za předem jasně stanovené ceny.

Halfords má v současnosti v Česku pobočky v Čestlicích u Prahy, Praze 9 – Letňanech, Plzni – Olympii, Ostravě, Hradci Králové a nově nyní v Plzni – Borských polích.

Více na www.halfords.cz.


 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!