Turbo-Tec testuje turbodmychadla zcela zdarma

4. listopadu 2016, 16:55

Díky rostoucí komplikovanosti regulačních prvků turbodmychadel je pro servis velmi obtížně zjistitelné, zda je závada přímo v turbodmychadle či jiném komponentu motoru. Také často není jasné, zda je turbodmychadlo mechanicky poškozeno, jestli dochází k úniku oleje přes jeho jádro nebo zda korektně funguje nastavení regulace a podobně.

Společnost Turbo-Tec nově nabízí test turbodmychadel –  jako pomoc při identifikaci závady na turbodmychadle – zcela zdarma.

V rámci bezplatného testu dojde ke kontrole:
– Vyvážení rotačního systému (je-li to s ohledem ke stavu turbodmychadla možné).
– Těsnosti mazacího systému.
– Správné funkčnosti regulace naklápění lopatek (mechanické i elektronické).

Pokud turbodmychadlo test úspěšně absolvuje, je zákazníkovi vráceno ZDARMA, pokud je zjištěno poškození, je obratem zpracována individuální nabídka na dodání kompletně repasovaného turbodmychadla ze skladu či opravu zákaznického kusu – vždy se zárukou 24 měsíců.

Ve všech případech je doprava k zákazníkovi zdarma, pro autoservisy lze zřídit také svoz dílu na test.

Pokud je turbodmychadlo poškozené a zákazník se nerozhodne pro opravu či koupi repasovaného dílu, je zákazníkovi vráceno, avšak dle míry poškození pravděpodobně v demontovaném stavu.

Související články

Důvody selhání turbodmychadel
Důvody selhání turbodmychadel

Ve spolupráci s firmou Turbo-Tec Vám přinášíme poradnu, kde se její experti zaměří především na nejčastější příčiny poškození, prevenci a problémové typy motorů. Důvody selhání turbodmychadel – vnější faktory Nejprve se zaměříme na příčiny poškození turbodmychadel, ke kterým dochází bez ohledu na typ motoru a zároveň splňují podmínku vnějších faktorů – nejčastěji například mechanické nečistoty […]

Testování vstřikovačů u Turbo-Tec CZ
Testování vstřikovačů u Turbo-Tec CZ

Společnost Turbo-Tec CZ i v roce 2017 nabízí zdarma testování elektromagnetických vstřikovačů Common-Rail Bosch, Delphi, Siemens (VDO), Denso a také PD vstřikovačů Bosch. Jedná se o kompletní test na autorizované stanici předepsané výrobcem konkrétního systému, jsou-li vstřikovače testovatelné (=je-li test vzhledem k jejich stavu možný). Více informací na stránkách firmy.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!