Zneužívání dobrého zvuku značky Cebia

21. června 2013, 9:41

Společnost Cebia poskytuje služby pro prověření ojetých vozidel, které jsou využívány mnoha partnery většinou z řad autobazarů. Ty pak nabízejí svá vozidla pod hlavičkou „prověřeno Cebia“ a zvyšují tak jejich důvěryhodnost a šance při prodeji. Bohužel však některé autobazary vozidla ve skutečnosti u společnosti Cebia neprověřují a klamou tak zákazníky.

„Toto jednání poškozuje nejen jméno naší společnosti, ale především zákazníky. Ti si potom vybírají z nabídky autobazaru v dobré víře, že vozidla byla skutečně prověřena v systémech naší společnosti. My se snažíme nabídku našich spolupracujících partnerů kontrolovat, ale vzhledem k obrovskému množství nabízených vozidel není možné všechny podvody zachytit. Doporučujeme proto zákazníkům, aby ke konkrétnímu vozidlu v autobazaru požadovali vytištěné OSVĚDČENÍ Cebia REPORT a zkontrolovali si výsledek prověření vozidla, který se na každém OSVĚDČENÍ uvádí,“ říká Ing. Martin Pajer, ředitel společnosti Cebia.

„Jsme rádi, když naše služby využívají prodejci ojetých vozidel při své propagaci a ke zvýšení prodeje. Prověřená vozidla s OSVĚDČENÍM Cebia REPORT, které klasifikuje historii vozidla, se skutečně podle našich statistik lépe a rychleji prodávají. Příkladem dobře fungující spolupráce je autobazar Auto ESA, který byl prvním autobazarem, který Cebia REPORT začal využívat,“ doplňuje Martin Pajer.Cebia REPORT využíváme již od roku 2009 a nyní OSVĚDČENÍ poskytujeme na všechna naše nabízená vozidla. Jde o službu, která nám výrazně pomáhá odhalovat vozy s pozměněnou minulostí, včetně automobilů s přetočeným tachometrem,“ říká Filip Kučera, marketingový ředitel Auto ESA.

Společnost Cebia poskytuje řadu služeb a k nim vydává různá OSVĚDČENÍ. „Často se setkávám s tvrzením „mám na auto Cebii“ a zákazník se domnívá, že je vozidlo kompletně prověřené na všechna rizika. Je však potřeba rozlišovat z různých druhů našich OSVĚDČENÍ. Některá deklarují prověření původu v zahraničí, jiná originalitu identifikátorů, tedy původnost VIN a štítků na vozidle, jiná zase potvrzují rok výroby nebo shrnují historii vozidla,“ uvádí Martin Pajer. „Například zákazník si koupí vozidlo, které bylo individuálně dovezené z Francie, a objedná si u nás pouze prověření původu vozidla v zahraničí. My mu zjistíme, zda bylo vozidlo registrováno opravdu ve Francii, jak tvrdí prodejce. Rovněž se dozví, proč bylo ve Francii odhlášeno, zda se nejednalo třeba o totální škodu apod. a na tyto skutečnosti mu vydáme tzv. OSVĚDČENÍ PROVIN. Protože si však zákazník u nás neobjednal fyzickou prověrku auta VINTEST, nezjistí, zda nebyly například padělány identifikátory tohoto vozidla s cílem legalizace vozidla, které bylo odcizené v jiné zemi. Zákazník získá 100% a garantovanou jistotu, že vůz není nelegálně předělaný, jen pokud si ho před koupí nechá odborně fyzicky zkontrolovat. Jinak mu hrozí zabavení vozidla policií, pokud se prokáže, že pochází z trestné činnosti,“ vysvětluje Pajer.

Tisková zpráva Cebia

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!