Výrobci

Informace o výrobcích náhradních autodílů a jejich produktech

Najděte správný stěrač Bosch, online a mobilně

Který stěrač je určen pro vaše vozidlo? S aplikací Bosch a webovými stránkami naleznete rychle správnou odpověď.

Bosch pracuje na stvoření čisté brzdy

Bosch už si nějakou dobu pohrává s myšlenkou vyvinout brzdový kotouč, který bude odolný proti opotřebení.

Vodní čerpadla SALERI (SIL) v novém balení

Industrie Saleri Italo SpA, italský výrobce vodních čerpadel, se prezentuje ve zbrusu novém image, s novým balením vodních čerpadel a modernizovaným logem.

Nová svíčka BRISK pro automobily značky Hyundai a Kia

BRISK zařadil do svého sortimentu nový typ zapalovací svíčky z řady PREMIUM EVO s označením QR15BFXC (obj. kód 1940), určené především pro motory automobilů značky Hyundai a Kia.

První pro aftermarket - Schaeffler nabízí opravné sady CVT převodovek

Vozidel s CVT převodovkou neboli převodovkou s plynulou změnou převodu stále přibývá. Divize Automotive Aftermarket společnosti Schaeffler nyní nabízí pro tento typ převodovek opravnou sadu včetně vodící lišty pod označením LuK RepSet CVT. Dále je možné pod značkou LuK zakoupit tlumiče vibrací nebo dvouhmotové setrvačníky.

Bosch v Českých Budějovicích vybuduje nové vývojové centrum

Dne 4. června 2018 byl slavnostně položen základní kámen nového vývojového a technologického centra závodu Robert Bosch. Celkový objem investic bude necelé 2 miliardy korun, z toho 12,5 procenta tedy 246 milionů korun činí podíl státu.

Omlazující kúra pro automobilové osvětlení

Předměty vytvořené z plastu, gumy nebo skla postupně ztrácejí své původní vlastnosti. Pokud jsou z nich vyrobeny světlomety automobilu, má to podstatný vliv na bezpečnost silničního provozu. Jak to spolehlivě napravit?

Continental rozšiřuje závod v Trutnově kvůli přísnějším emisním normám

V závodě společnosti Continental v Trutnově byla slavnostně otevřena nová výrobní hala. Na 8 výrobních linkách se budou vyrábět mimo jiné NOX senzory, určené k detekci škodlivin ve výfukových plynech automobilů a připravené na stále přísnější a přísnější emisní předpisy.

Společnost Nissens testuje výrobky v Severním moři

Na břehu Dánska, které čelí větrnému a divokému Severnímu moři, pracuje se svým zkušebním zařízením společnost Nissens. Jedná se o významné testování přinášející cenné znalosti o korozi, které mohou být přeneseny přímo na výrobky společnosti Nissens Automotive.

Nová technická videa SOGEFI pro mechaniky

Firma SOGEFI, přední dodavatel filtrů do prvovýroby i na aftermarket, výrazně zvýšila podporu pro mechaniky, když na svůj YouTube kanál nahrála množství montážních videí.