Výrobci

Informace o výrobcích náhradních autodílů a jejich produktech

ZF Aftermarket nastavuje laťku pro mobilitu budoucnosti

Transformace automobilového trhu je v plném proudu: alternativní koncepty pohonů, digitalizace, propojené automobily a autonomní řízení jsou jen některé z obrovských výzev, které čekají na firmy z automobilové branže. Díky svým inovativním výrobkům a individuálním koncepcím představuje společnost ZF Aftermarket v této hektické době pro zákazníky spolehlivého partnera.

Continental zrychluje růst

Společnost Continental zveřejnila hospodářské výsledky za první pololetí roku 2018. Firma zrychlila v druhém čtvrtletí svůj rozvoj a znovu vykázala rychlejší růst než trh. Za prvních šest měsíců společnost zaznamenala organický růst o 5,4 %, na čemž se podílelo všech pět divizí firmy. 

Nová svíčka BRISK pro vozy Dacia, Nissan a Renault

BRISK zařadil do svého sortimentu nový typ zapalovací svíčky z řady IRIDIUM PREMIUM+ s označením P26 (obj. kód 1977), určený především pro motory automobilů značky Dacia, Nissan a Renault.

MEYLE-PD brzdové kotouče z jednoho kusu s kompletním povrstvením

MEYLE rozšířilo svoje portfolio brzdových kotoučů v kvalitě MEYLE-PD : Výrobce představuje 6 nových referencí. Charakteristický znak: MEYLE pro aplikace BMW sází na jedno komponentní brzdové kotouče. Na rozdíl od ostatních výrobců, kteří vyrábějí kotouče v kombinaci z hliníkového náboje a třecího kotouče z ocelolitiny jsou tyto kotouče vyrobeny z jednoho kusu ocelolitiny, což umožňuje kompletní povrstvení.

Nová řada plochých stěračů Valeo FIRST

Firma Valeo zdokonalila řadu plochých stěračů Valeo FIRST Multiconnection. Díky provedeným změnám tak nabídka pokrývá více než 90 % automobilového parku.

Aktualizovaný obal zapalovacích svíček Denso

Společnost DENSO aktualizovala balení a specifikace zapalovacích svíček řady Iridium Power, Iridium Tough a Iridium Racing.

KYB obdržela cenu dodavatele od PSA

KYB Corporation obdržela od společnosti PSA ocenění "Cena za tvorbu hodnot" v jejich výroční soutěži ohledně vyhodnocení všech jejich dodavatelů. Soutěž se konala 26. června.

Firma Highway International se začlenila do struktury AVA Quality Cooling

Polský výrobce a distributor chladičů a dílů chlazení Highway International oznámil, že byly dokončeny vstupní rozhovory, a nyní se tak stává součástí koncernu AVA Quality Cooling. Sloučením chtějí firmy rozšířit svou působnost na nových trzích díky široké, společné nabídce produktů pro nákladní a osobní vozidla.