Výrobci

Informace o výrobcích náhradních autodílů a jejich produktech

Nové produkty v sortimentu Filtron v měsíci duben

Společnost Filtron přináší další rozšíření svého sortimentu. Novinky jsou určeny například pro vozy Jaguar, Audi, BMW, Honda, Alfa Romeo, Volvo, Hyundai a další.

Firma Motorservice přináší tři nové moduly chladiče recirkulace výfukových plynů (EGR)

Společnost MS Motorservice rozšířila své portfolio produktů o tři nové moduly chladiče recirkulace výfukových plynů (EGR). Tyto moduly pokrývají velkou paletu modelů osobních vozů s dieselovými motory společnosti Volkswagen AG.

Rekord: Koyo Bearings vyrobilo 210 milionů ložisek

Jubilejních 210 milionů vyrobených ložisek dosáhla olomoucká firma s japonskými kořeny, Koyo Bearings Česká republika s.r.o. Firma v poslední době prochází celkovým růstem a navýšením objemu výroby. Přibývají taky nominace od zákazníků a získávání nových projektů.

Delphi Technologies přidává více než 900 nových použití pro rozšířený sortiment klimatizací

Díky zúročení zkušeností z prvovýroby přinášejí nové díly v oblasti klimatizace v sortimentu Delphi Technologies nejnovější technologie pro vysoce kvalitní a odolné náhradní díly. Komplexní nabídka této společnosti v oblasti klimatizací poskytuje distributorům a autoservisům příležitost těžit z rychle rostoucího trhu. 

Dayco: Nový ředitel aftermarketu pro oblast EMEA

Společnost Dayco oznámila jmenování Ruggera Semoly do funkce ředitele EMEA. V této roli bude Semola odpovídat za vedení všech aftermarketových záležitostí v regionu EMEA.

Brzdové destičky pro Audi A1 a Lexus ES značky Textar

Společnost Textar zahrnula do svého sortimentu brzdové destičky pro vozidla značek Audi A1 a Lexus ES. 

Nová zapalovací svíčka BRISK P30

Firma BRISK Tábor a.s. zařadila do svého sortimentu nový speciální typ zapalovací svíčky z řady IRIDIUM PREMIUM+ s označením P30 (obj. kód 1974), určený pro motory automobilů značky Nissan a Renault.

Bosch získal šest ocenění Best Brand 2019

Společnost Bosch získala ve čtenářské anketě magazínu „auto motor und sport“ prvenství v šesti kategoriích.