Výrobci

Informace o výrobcích náhradních autodílů a jejich produktech

Firma Mann+Hummel byla uznána General Motors jako dodavatel roku 2018

Společnost Mann+Hummel byla firmou General Motors jmenována dodavatelem roku během 27. výročního ceremoniálu „Dodavatel roku“, který se konal v Detroitu. Ocenění získala společnost Mann+Hummel již po čtyřicáté.

Textar brzdové destičky nově pro vozy DS DS3 a BMW X5

Společnost Textar nově nabízí brzdové destičky také pro automobily DS DS3 a BMW X5.

Multirameno v kvalitě Meyle HD nyní i pro vozy značky Land Rover

Ze 3 udělej 1 – pod tímto mottem presentuje firma Meyle znovu další aplikaci svého inovativního Meyle HD ramene. Tímto řešením se do budoucna dají nahradit u vozů Land Rover, modelů Range Rover IV a Range Rover Sport, 3 různá provedení OE dílu jedním Meyle HD dílem.

Společnost SKF představila pokročilou technologii v oblasti ložisek pro elektrická vozidla

U příležitosti 32. ročníku Mezinárodního sympózia pro elektrická vozidla společnost SKF představila své nejnovější výdobytky při zvyšování účinnosti elektrických pohonů.

Společnost Schaeffler nově převádí svou nabídku náhradních dílů pro podvozek pod značku FAG

Divize Automotive Aftermarket společnosti Schaeffler reorganizuje svůj sortiment pro opravy podvozku. S účinností od 1. června 2019 rozšiřují specialisté pro trh s náhradními díly svou nabídku pod značkou FAG o díly podvozku, řízení, hnací hřídele a komponenty uložení pružících/tlumících jednotek.

Filtry Sogefi v autě roku Peugeot 3008

Peugeot 3008 získal ocenění Auto Trader s názvem „2019 New Car of The Year”.  Hlasování se zúčastnilo přes 60.000 britských majitelů automobilů.

Specialista pro přenos energie bodoval ve více kategoriích

Společnost Dayco, přední dodavatel částí motorů a pohonných systémů pro automobilový průmysl a aftermarket, si vytvořila úzké vazby s odděleními výzkumu a vývoje mnoha evropských výrobců automobilů. To se jednoznačně projevilo v posledním ocenění International Engine of the Year Awards, které uděloval mezinárodní časopis Engine Technology International Magazine.

Společnost Schaeffler zahájila minulý měsíc sériovou výrobu převodovek pro elektrický pohon Audi e-tron

Vývoj a výrobu převodovky Dual Drive mají na starosti závody v Bühlu a Herzogenaurachu. Začátek sériové výroby převodovek společnosti Schaeffler pro elektrické pohony představuje milník pro divizi E-mobility. Produkt slibuje maximální radost z jízdy a zároveň poskytuje vysokou úroveň komfortu a nízkou hlučnost.