Výrobci

Informace o výrobcích náhradních autodílů a jejich produktech

DRiV se během letošního roku odštěpí od společnosti Tenneco

Společnost Tenneco oznámila název budoucí veřejně obchodované společnosti DRiV Incorporated, působící v oboru náhradních dílů a autopříslušenství, která vznikne ve druhé polovině letošního roku poté, co se společnost Tenneco rozštěpí na dvě nezávislé společnosti.

Meyle usnadňuje identifikaci dílů pro servisy

Ještě rychleji hledat a najít díly – výrobce náhradních dílů z Hamburku, firma Meyle, nabízí jako jeden z prvních tzv. kontextové grafiky zadních náprav pro vybrané vozy BMW a Mercedes-Benz.

Osram: Laserová světla pro automobily – světla budoucnosti

Druhá generace modrých multi-režimových laserových diod zdvojnásobuje dosah v porovnání s předchozími řešeními v oblasti LED na 600 metrů a současně zjednodušuje konstrukci systému, když se použije v pomocných dálkových světlech vozidla.

OSRAM převzal anglického výrobce osvětlení, vybavení a příslušenství automobilů

Společnost OSRAM potvrdila akvizici společnosti specializující se na výrobu osvětlení, elektroniky a příslušenství pro automobily. Tímto způsobem chce posílit svou pozici a nabídku pro aftermarket.

Díly Bilstein pro vaše BMW

Nejnovější rozšíření nabídky firmy Bilstein zahrnuje díly pro 26 variant osobních automobilů. Mimo nabídku pro modely BMW se na novinky mohou těšit také majitelé vozů Mercedes nebo Hyundai.

Novinky firmy Nissens pro únor 2019

Firma Nissens si pro měsíc únor 2019 připravila opět několik novinek. Do nabídky přibyly nové díly chlazení, topení a klimatizace pro osobní i nákladní vozy. 

Mann + Hummel prezentuje výsledky roku 2018 a plány na další rok

Dne 5. února 2019 zveřejnila firma Mann + Hummel své předběžné finanční výsledky za rok 2018. Oznámila tržby přibližně 4 miliardy EUR. Vzhledem k nevyhovujícím příjmům zahájí globální úspornou iniciativu s cílem snížit náklady o přibližně 60 milionů EUR.

Nabídka dílů Mahle pro historická vozidla

Před rokem firma Mahle uvedla na trh sortiment Classic Line – segment náhradních dílů pro oldtimery a youngtimery. Za tu dobu se nabídka rozšířila a nyní zahrnuje motorové díly, jako jsou vložky válců, písty, ventily a kluzná ložiska, ale také startéry, generátory, termostaty a filtrační součástky.

MITSUBISHI ELECTRIC má nově startér na DACIA / RENAULT

Japonský OEM výrobce startérů a alternátorů MITSUBISHI ELECTRIC má nově ve své nabídce startér na vozy DACIA / RENAULT.

Nový startér pro vozy Ford/Volvo a alternátor pro Citroen/Peugeot od AS-PL

V nabídce společnosti AS-PL se objevily dvě novinky řady Standard line. První je startér s označením S3165S, který je určen pro populární vozy Ford a Volvo a dále alternátor A3382S pro oblíbené francouzské vozy.