Výrobci

Informace o výrobcích náhradních autodílů a jejich produktech

Inovativní filtrační modul Hengst ve vozech Mercedes

Čtyřválec OM 654 od Mercedesu je prvním z nové rodiny motorů šetrných k životnímu prostředí, které splňují emisní normu Euro 6d. Objeví se v modelech třídy A a B jako příčně montovaná pohonná jednotka. Tyto modely budou vybaveny novým modulem olejového filtru od společnosti Hengst, který pomáhá snižovat hmotnost a zvyšovat efektivitu.

Brzdové destičky pro nový Seat Terraco značky Textar

Firma Textar nabízí inovativní řešení, vysokou kvalitu, maximální bezpečnost a optimální brzdný komfort. Nyní vyrábí brzdové destičky pro nový Seat Terraco.

Nová zapalovací svíčka Brisk P44

Brisk Tábor a.s. zařadil do svého sortimentu nový typ zapalovací svíčky z řady IRIDIUM PREMIUM+ s označením P44 (obj. kód 2099), určený především pro motory automobilů značky Honda.

Brzdové kotouče pro Teslu S v nabídce TRW

Koncern ZF odhaduje, že do roku 2030 bude mít asi třetina všech vozidel vyrobených na světě elektrický nebo hybridní pohon. Firma reaguje na tento trend, a tak se sortiment brzdových kotoučů TRW nyní rozšířil o náhradní díly pro elektrický vůz Tesla Model S.

Bosch dláždí cestu pro 3D displeje ve vozidlech

Větší, vizuálně přitažlivější a s ještě větším množstvím funkcí. Digitální displeje se stávají klíčovým prvkem kokpitů vozidel. Řidiči ani cestující nechtějí být bez funkcí displeje a ovládacích prvků, které si nyní užívají na zařízeních, jako jsou chytré telefony a televizory.

Brzdové kotouče Textar pro nový Toyota Yaris

V nabídce produktů značky Textar naleznete brzdové kotouče pro nový Toyota Yaris.

NRF představilo novinky v nabídce

Firma NRF, přední výrobce a dodavatel dílů chladicího systému, představuje novinky, které v poslední době rozšířily její nabídku.

Hitachi přebírá firmu Chassis Brakes International

Evropská komise schválila nákup společnosti Chassis Brakes International firmou Hitachi LTD, její dceřinou společností Hitachi Automotive Systems. Komise dospěla k závěru, že plánovaná akvizice nebude mít dopad na volnou hospodářskou soutěž, kvůli omezenému překrytí obchodních činností zmíněných společností.

Lemförder rozšiřuje nabídku pro elektrická a hybridní vozidla

ZF Aftermarket nabízí celou řadu dílů řízení a zavěšení značky Lemförder v OE kvalitě. U podvozku, který má významný dopad na bezpečnost, je nutná úzká interakce mezi všemi komponenty, což pro těžší elektrická a hybridní vozidla platí dvojnásob. ZF Aftermarket reaguje na vyšší počet těchto vozů a rozšiřuje pro ně svou nabídku.

Nové produkty Nissens v srpnu 2019

Seznamte se s novinkami firmy Nissens, které uvolnila v měsíci srpnu. Naleznete zde aplikace například pro Ford Focus, Kiu či Mazdu.