Menu

Výrobci

Nové brzdové destičky a kotouče v nabídce Textar

Firma TMD Friction rozšiřuje nabídku brzdových destiček a kotoučů značky Textar, a to pro vozy BMW, Citröen a Volvo.

Červnové novinky v nabídce značky Filtron

Firma MANN+HUMMEL představuje nové červnové produkty značky Filtron.

Arnott představuje nové produkty ve své nabídce

Společnost Arnott rozšiřuje svou nabídku o nové vzduchové vzpěry, vzduchovou pružinu a kompresor.

Známý dodavatel dílů dokončuje akvizici. Objevuje se nové jméno na trhu

Společnost SBS Automotive bude působit pod novým názvem. To souvisí s nedávnou akvizicí společnosti jiným dodavatelem dílů, a to firmou BORG Automotive Group. Nový název SBS zní BORG Automotive Newman.

Světová premiéra: ZF Annotate využívá umělou inteligenci pro vývoj systémů ADAS a AD

Moderní automatizované asistenční systémy řidiče vyžadují velké množství senzorů, aby mohly přesně analyzovat okolí vozidla a odvozovat bezpečné jízdní manévry. Pro další pokrok ve vývoji těchto řešení ADAS a AD vyvinula technologická skupina cloudovou ověřovací službu ZF Annotate s podporou AI. Na globálním technologickém dni ZF 27. června 2024 v Jeversenu/Hanoveru skupina poprvé představila médiím […]

Nové nářadí na opravu vozů Porsche od značky Castex

Společnost Castex rozšiřuje své portfolio. Tentokrát představuje sadu určenou pro blokování a nastavení rozvodů v motorech Porsche 3.0/3.6.

125 let FORVIA HELLA

Společnost FORVIA HELLA v červnu slaví 125. výročí svého založení. Společnost byla založena ve vestfálském městě Lippstadt (Německo) jako specializovaný výrobce lamp, svítilen a kulových rohů pro kočáry, jízdní kola a první automobily. Dnes je FORVIA HELLA globálním dodavatelem automobilového průmyslu s přibližně 37 500 zaměstnanci, který v loňském roce dosáhl obratu 8 miliard eur.

HUTCHINSON: Antivibrační a přenosové díly v originální kvalitě pro aftermarket

Hutchinson je jedním z výrobců v technologii převodů pohonů, moderních řemenových systémů a výrobců antivibračních dílů pro OE a aftermarket. Příběh začal tím, že Hiram Hutchinson otevřel první gumárenskou továrnu v Montargis ve Francii v roce 1853. S více než 170 lety zkušeností je Hutchinson důkazem kvality a inovací v automobilovém průmyslu.

ZF LIFETEC vyvíjí airbag pro pokročilou automatizovanou jízdu

Až se automatizovaná jízda stane skutečností, budou mít řidiči k dispozici flexibilní polohy sedadel. Aby byla zajištěna co nejlepší ochrana v případě nárazu, a to i v pohodlných polohách sezení, jsou zapotřebí nové koncepce airbagů, které přizpůsobí hloubku svého účinku příslušné poloze sezení. Společnost ZF LIFETEC vyvinula dvojitý obrysový airbag pro stranu spolujezdce, který se […]

Informace o výrobcích náhradních autodílů a jejich produktech