Nový katalog tlumičů pérování pro rok 2010

29. září 2009, 0:00

KYB vydala nový katalog tlumičů pérování, jenž obsahuje kompletní sortiment KYB a také plno nových aplikací pro rok 2010.

V katalogu nalezneme 168 nových referencí, které jsou v pěti výrobních řadách tlumičů, včetně nových aplikacích pro osobní vozidla, dodávková vozidla a lehká nákladní vozidla. Tento nový katalog pokrývá neuvěřitelných 10 mil. vozidel napříč evropským vozovým parkem. Katalog zahrnuje např.: BMW řady 1, Fiat Grande Punto, nový Ford Mondeo, Iveco range, Mercedes M-class, Renault Laguna III a také nové Twingo.

Proti starému katalogu je zde více jak dvojnásobná nabídka uložení tlumičů, jedná se zhruba o 450 nových referencí. Sada uložení výrazně zvyšuje životnost tlumiče a je snadné její výměnu provézt spolu s výměnou tlumiče.

Přesně 78 výrobců vozidel je uvedených v katalogu tlumičů pérování KYB, a to je 99% pokrytí celého vozového parku. Pro snadnější orientaci jsou výrobci seřazeni abecedně. Obrázkový seznam komponent zavěšení je k dispozici v zadní části katalogu.

V důslednu zmírnění negativního vlivu na životní prostředí, je KYB katalog tištěn na recyklovatelném papíře. Katalog je rovněž k dispozici ke stažení jako formát PDF na stránkách KYB Europe.

KYB doporučuje výměnu tlumičů pérování vždy v páru, tak aby vozidlo mělo stabilní jízdní vlastnosti požadované výrobcem.

Více informací na www.kyb-europe.com.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!