Nový katalog svíček NGK pro osobní auta

1. července 2011, 0:00

Firma NGK Spark Plug Europe vydala nový katalog svíček pro osobní automobily, který je již k dispozici pro distributory a servisy. Katalog obsahuje aktuální nabídku firmy v oblasti zapalovacích a žhavicích svíček pro trh aftermarketu.

Nový katalog NGK 2011/2012 obsahuje 360, na kterých je představeno přibližně 8.300 svíček, z nichž je 6.150 zapalovacích a 2.150 žhavících. Více než dvě třetiny zapalovacích svíček pro automobily vyrobené v roce 2000 nebo později jsou rovněž použity výrobci automobilů jako originální vybavení. Stejně tak v případě žhavicích svíček.

 

Úspěchy NGK technologii startu studeného motoru učinili firmu jednou z dodavatelů výrobců automobilů se vznětovými motory, jako jsou Fiat, Mercedes nebo Volkswagen.
Tabulky použití jsou velmi přehledné a umožňují velmi rychlé vyhledání ideální svíčky pro Váš automobil. Jsou zde také obrázky 300 žhavicích svíček v původní velikosti a seznam crossů.

Zcela nové jsou úvodní stránky katalogu. Jsou zde uvedeny užitečné technické a sortimentní informace a sortiment pro distributory a servisy.

Kromě řady zapalovacích svíček V-Line, zde najdeme kompletní seznam svíčku D-Power a značky automobilů, v nichž jsou instalovány.

Nová katalog svíček NGK pro roky 2011/2012 je k dispozici u distributorů NGK nebo v elektronické podobě ve formátu PDF na www.ngk.de/PRO.

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!