DIVINOL: Nový katalog s olejem nové specifikace

15. října 2009, 0:00

Několik zajímavých novinek obsahuje nový rozšířený katalog olejů, maziv a speciálních produktů značky DIVINOL, který firma Zeller a Gmelin jako významný německý výrobce těchto osvědčených olejů vydala ve spolupráci se společností APM Automotive.

Z novinek katalogu stojí za pozornost zejména motorový syntetický olej Divinol Multilight FO 2 / 5W30 nové specifikace WSS-M2C-913-C.

Motorové oleje této nové specifikace jsou určené především pro vozidla FORD s rokem výroby 2009 a více a splňují zvýšené nároky výrobce motorů značky Ford v souvislosti s úsporou pohonných hmot i ekologicky šetrnější provoz motorových vozidel. Firma Zeller a Gmelin je přitom teprve druhým výrobcem olejů, který tuto specifikaci uvolnil.

Nový katalog DIVINOL-Program pro osobní vozy (obj. č. APM: 6630904), v němž jsou popisy i specifikace jednotlivých produktů uvedené v němčině i v češtině, je určen především pro profesionální využití. Pro potřeby většiny běžných zákazníků nadále postačí aktualizované a stále platné verze loňských česky psaných katalogů Maziva pro osobní a užitkové vozy (obj.č. APM: 6630901), resp. Maziva pro zemědělství a lesní hospodářství (obj. č. APM: 6630903).

Více na www.apm.cz.


 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!