SW Stahl: nové praktické sady i katalogy v češtině

19. října 2009, 0:00

Usnadnění práce i snížení nákladů na opravy umožní dvě novinky v sortimentu APM Automotive. Praktické sady speciálního nářadí osvědčené značky SW Stahl určené pro opravy brzdových čepů nebo volnoběžek a alternátorů

upoutaly pozornost mnoha mechaniků při sérii školeních pořádaných společností APM Automotive, a proto je tradiční německý dodavatel nářadí nabízí i na českém trhu.

Sada k opravám poškozených závitů brzdových vodících čepů (pro vozy VW, AUDI, Seat, Ford, Porsche a Opel) obsahuje speciální vrták, závitník a 10 náhradních vodících čepů, které lze dokupovat jednotlivě. Druhou novinku tvoří universálně použitelná 13dílná sada speciálních bitů pro montáže a demontáže volnoběžek alternátorů včetně nástavce pro zablokování řemenice či bitů určených extra pro alternátory Bosch či Renault.

Detailní popis obou sad a montážní postup při opravě (náhradě) brzdových čepů lze najít na webových stránkách www.apm.cz, popisy veškerého dílenského nářadí a montážních přípravků SW Stahl pak v elektronickém vyhledávacím katalogu APMCat (http://cat.apm.cz/) a potažmo i ve webovém katalogu společnosti SW Stahl. Ten je od letošního léta k dispozici také v české jazykové verzi a odkaz na něj mechanici najdou v APMCatu v sekci NÁŘADÍ SW Stahl.

Více v přiloženém letáku.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!