Zlatá cena pro TEXU za OBD Log

23. října 2009, 0:00

Během mezinárodní soutěže Inovace v automobilovém průmyslu probíhající během výstavy Equip Auto 2009 v Paříži, Texa obdržela „Zlatou cenu“ v kategorii „Vybavení servisů“ za produkt OBD Log.

Mezinárodní porota, složená z 87 odborných novinářů, zvláště ocenila inovativní řešení díky OBD Log TEXA.

Bruno Vianello, ředitel a zakladatel firmy TEXA, komentoval tento úspěch: "Jsem hrdý na tuto prestižní cenu obdrženou o odborného tisku. To je cena, která odráží myšlenky a hodnoty TEXA. Vždy jsme věřili a investovaly do rozvoje. OBDLog je dalším potvrzením platnosti těchto postupů. Tento přístroj může mechanikům pomoci rychle najít krátkodobé nebo sporadické poruchy motoru".

Zde je několik faktů o OBD Log:

OBD Log je malý a diskrétní, zapojuje se přímo do diagnostické zásuvky vozidla a nakonfiguruje se sám, zcela automaticky.
• Po instalaci v autě zaznamenává všechny údaje o motoru. Vnitřní paměť uloží velké množství parametrů a případné chyby motoru díky protokolu EOBD.
• Díky snadnému připojení přes USB, mechanik bude moci stáhnout do svého počítače údaje a pomocí jednoduchého a intuitivního softwaru pro rychlou detekci chyb, se provede oprava.

 

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Anonym, 12. března 2010, 0:00 0 0

kde, kdy a za kolik to koupím?
- sláva

Odpověď

Anonym, 12. března 2010, 0:00 0 0

v nabídce u Trost (dříve Meteor) a také GET automotive
- administrátor

Odpověď