MEYLE dodává komponenty podvozku a řízení pro Morgan

, 28. února 2017, 16:33

Výrobce z Hamburku dodává od minulého roku díly podvozku a řízení firmě Morgan Motor Company. Díly MEYLE‑ORIGINAL jsou montovány do aktuálního modelu AERO 8, navíc jsou tato díly také dodávány pro závodní tým Aero Racing Team.

Společnost Morgan Motor Company je britský výrobce exklusivních automobilů, který od roku 1909 vyrábí sportovní vozy. Roční výroba této společnosti až k 1.000 vozů. Tyto vozy jsou z převážné části stále vyráběny ručně. Aby i v budoucnu mohla společnost Morgan produktivně vyrábět, vybírá si dodavatele, u kterých je zaručena vysoká kvalita. U dílů, které jsou důležitými komponenty podvozku, a zajišťují sportovní a bezpečnou jízdu, se Morgan rozhodl pro firmu MEYLE. Nový model Aero 8 je nyní vybaven MEYLE-Original díly podvozku a řízení. Inženýři výrobce z Hamburgu byli od začátku jako partner involvováni při vývoji tohoto vozu.

„My nemůžeme vše sami vyrábět, jsme závislí na dodavatelích, kteří stejně jako my mají kvalitu v krvi. Profitujeme z inovací ostatních výrobců a hledáme partnery, kteří nám pomáhají už při vývoji nových vozů“, říká Jon Graham od Morgan Motor Company.

„To, že máme nyní status Tier-1 dodavatele, potvrzuje vysokou kvalitu našich výrobků“, vysvětluje André Sobottka, člen představenstva pro obchod, marketing a komunikaci u společnosti MEYLE. „Náš fokus bude i v budoucnu samozřejmě hlavně patřit aftermarketu, ale právě ze spolupráce s OEM můžeme čerpat další inspiraci a zkušenosti. Z takto vzniklých synergií profitují v neposlední řadě naši zákazníci z řad autoservisů – v konečném efektu všechny zkušenosti a nové poznatky jsou zúročeny ve vývoji nových výrobků značky MEYLE.“

Tato rodinná firma Morgan Motor Company vsadila na malosériovou výrobu s vysokou kvalitou, ušlechtilé materiály a perfektní zpracování. Tímto má trvalé místo na trhu aut ve Velké Británii. Pro firmu Morgan je Německo druhým nejdůležitějším trhem po Velké Británii.

Se společností MEYLE našli Britové partnera, který s nimi sdílí jejich nadšení pro kvalitu. „Neusneme na vavřínech, ale chceme dále rozvíjet naši spolupráci s firmou Morgan“, říká Sven Nielsen, vedoucí oddělení produktové strategie a vývoje u společnosti MEYLE. „Díku spolupráci při vývoji vozidel je možné, že dojde k rozšíření portfolia dodávaných dílů pro vozy Aero 8 a taktéž není vyloučena další spolupráce na nových modelech značky Morgan.“

Související články

Rozšíření sortimentu čepů řízení MEYLE-HD
Rozšíření sortimentu čepů řízení MEYLE-HD

Modelová pestrost velkých a těžkých vozů v posledních letech nebývale roste. Protože u těchto vozů právě čepy řízení trpí vysokými rychlostmi a špatným stavem vozovek, tak MEYLE rozšířilo opět svůj sortiment  technicky vylepšených dílů MEYLE-HD – čepů řízení.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!