Komplexní katalog kabinových filtrů Valeo

3. července 2017, 16:56

494 referencí kabinových filtrů je důkladně popsaných v nejnovějším katalogu Valeo, který je již dostupný i na českém trhu.

Kabinový filtr odpovídá za kvalitu ovzduší, které vdechuje řidič i spolucestující v automobilu. Valeo má ve své nabídce tři řady kabinových filtrů přizpůsobenýchpotřebám zákazníků:

  • ClimFilter™ Supreme: protialergický filtr zajišťující 96% účinnost zachycení alergenů, což potvrdil praktický test proveden laboratoří ANALYZAIR pod dohledem organizace RNSA
  • ClimFilter™ Protect: filtr vybaven vrstvou aktivního uhlíku
  • ClimFilter™ Comfort: jednovrstvový kabinový filtr

Katalog umožňuje velmi snadné přizpůsobení všech druhů filtrů pro konkrétní vůz – i pro ty nejnovější. V poslední době Valeo uvedlo do prodeje 30 nových referencí filtrů pro nově uvedené modely aut jako Renault Espace 5. generace, Renault Megane 4. generace nebo Kadjar.

Každá položka v katalogu je doprovázena fotografií a uvedením přesných rozměrů filtru i montážního návodu do osobního nebo lehkého nákladního vozidla. Vyplývá to ze strategie Valeo „We Care For You“, která propojuje širokou dostupnost dílů pro různé modely se snadným přístupem k informacím o nich. Představuje to praktickou úsporu času pro automechaniky, což jim přinese výhodu před konkurencí.

Související články

Vyměňte všechno najednou
Vyměňte všechno najednou

Doba oprav formou výměny jednotlivých dílů je minulostí – aby byla oprava efektivní, je nezbytné vyměnit nejenom opotřebovaný nebo porouchaný komponent, ale i součástky, které s ním spolupracují. Nyní na tento seznam přibyla spojka – kterou Valeo prodává ve speciálních sadách.

Valeo a Cisco přicházejí s chytrým parkováním
Valeo a Cisco přicházejí s chytrým parkováním

Společnosti Valeo a Cisco oznámily, že podepsaly smlouvu o vzájemné spolupráci na rozvoji strategických inovací v chytrých mobilních systémech. Cyber Valet Service, projekt plynoucí z jejich spolupráce byl odhalen na každoroční výstavě Viva Technology v Paříži.

Francouzské díly jen do francouzských vozů?
Francouzské díly jen do francouzských vozů?

Taková byla situace před více než 20 lety. Dnes automobilový průmysl funguje na základě globálního trhu a výrobci automobilů se při výběru dodavatelů řídí kvalitou a inovativností produktů. Např. Valeo je předním dodavatelem skupiny VW.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!