Monroe rozšiřuje nabídku plynových vzpěr

14. července 2017, 15:44

Nový katalog obsahuje více než 1.200 položek, což je o téměř 150 více než bylo v předchozím vydání.

Seznam použití podle vozidel je založen na informacích poskytnutých TecAlliance, firmy, která se zabývá shromažďováním údajů týkajících se aftermarketu. Stejně jako katalogy tlumičů, pružin a dílů zavěšení Monroe, nový katalog Maxlift obsahuje detailní obrázky produktů.

U každé aplikace jsou dodána referenční čísla na konkurenční produkty, popis uchycení, záruční podmínky a popis rozměrů a technických parametrů.

Katalog novinek ve formátu PDF. Kompletní katalog pružin je si možné stáhnout nebo prohlédnout na stránkách Monroe.

Související články

Tenneco přináší nové tlumiče MONROE® OESPECTRUM® SHOCKS
Tenneco přináší nové tlumiče MONROE® OESPECTRUM® SHOCKS

Firma Tenneco představila ucelenou nabídku technologicky pokročilých tlumičů pro zákazníky, kteří chtějí, aby jejich vozidla poskytovala vynikající jízdní vlastnosti v širokém rozsahu jízdních situací. Nová prémiová řada tlumičů – Monroe OESpectrum® shocks – nabízí jako první pětiletou záruku. Monroe OESpectrum® shocks jsou vybaveny revoluční patentovanou technologií Monroe R-TECH®2 Rebound Valving Technology ™, která poskytuje prakticky […]

Tenneco představuje přísady do paliva
Tenneco představuje přísady do paliva

Nepřetržité hromadění sazí a jiných znečišťujících látek může vést k poškození motoru, což znamená značné náklady. Odstranění těchto usazenin může mít vliv na obnovu výkonu motoru nebo na snížení spotřeby paliva. Firma Tenneco pod svou značkou Walker přináší několik produktů, které mohou pomoci.

Technologie zavěšení MTV od Tenecca v novém Peugeotu 3008
Technologie zavěšení MTV od Tenecca v novém Peugeotu 3008

Zavěšení Multi-Tuned Valve od Tenneca bude montováno jako tovární vybavení do nového Peugeotu 3008, který na letošním veletrhu v Ženevě získal ocenění Evropské auto roku 2017.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!