Náš servis Group: Nově v sortimentu značky Teknorot a Mecafilter

18. března 2013, 11:14

V sortimentu firmy Náš Servis Group nově naleznete značky Teknorot a Mecafilter.

MECAFILTER je celosvětově rozšířená značka aftermarketového dodavatele společnosti MECAPLAST.

Jedná se o uznávaného výrobce automobilových filtračních produktu s dlouholetou tradicí, který je dodáván do prvovýroby. MECAPLAST byl založený v roce1955 a v současnosti zaměstnává na 7.500 lidí. Jedná se společnost s globální působností. Má 34 výrobních závodů po celém světě. Z nichž osm se zaměřuje na produkci filtrů pro výrobce osobních aut v Evropě. Celkové dodávky značky MECAFILTER překračují hranici 10 miliónu kusů ročně.

MECAFILTER nabízí svým odběratelům velký rozsah sortimentu kvalitních výrobku. Ten zahrnuje olejové, vzduchové, kabinové i palivové filtry pro širokou škálu modelu a typu nejen evropských automobilu.

Kvalitní palivové filtry do dieslových motorů této značky pomáhají chránit palivový systém před nečistotami v naftě. Například filtr ELG5242 je dodáván do prvovýroby u posledních typu vozu PSA 1,4 HDI a FORD TDCi motoru.

TEKNOROT: Evropská kvalita za zajímavé ceny
Společnost Teknorot je přední a největší výrobce závěsných systému pro osobní a užitková vozidla na evropském trhu. Teknorot vyváží 87% své výroby do 35 zemí, převážně na evropský trh. Jedná se o zavedeného a rychle rostoucího producenta s dvacetiletou tradicí výroby podvozkových dílu. Tovární areál výrobce má v současnosti 67.000 m2, přes 40.000 m2 pokrývá zastřešená plocha a společnost má přes 1.200 zaměstnanců. Velkou výhodou je že výroba zahrnuje kompletní výrobní proces od kovárny, přes obrábění až po finální povrchovou úpravu. Tím má Teknorot přehled nad celým produkčním procesem.

Na rozdíl od jiných společností tento dodavatel nemá ani v současnosti problémy s odbytem. Firma Náš servis Group uvedla na trh celý sortiment této firmy. Mezi ně patří čepy řízení, čepy ramene, tyčky stabilizátoru, axiální klouby, ramena, silentbloky ramen a motoru, uložení tlumičů, manžety poloos.

Výhody pro servis a zákazníka:
Prodloužená záruka na 3 roky
Výborný poměr kvalita/cena
Dodávky kompletních sad připravených k montáži

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!