Společnost AUTO MARKET EXPERTS se představuje

2. dubna 2013, 17:37

Společnost AUTO MARKET EXPERTS, s.r.o. je tvořena čtyřmi zakládajícími členy, profesionály s velkými zkušenostmi z nezávislého Aftermarketu.

Všichni zákládající členové se pohybují v této oblasti podnikání už více než 15 let a většinu času se věnovali budování distribučních sítí výrobců automobilových náhradních dílů jako například: ABS, AKUMA, GATES, FIAMM, FRAM, SOGEFI. Někteří pracovali na pozicích obchodních manažerů vedoucích distribučních firem ve střední Evropě jako například: VAN HECK CZ, CORPIM CZ (AD PARTNER/AD UKRAINE), AUTOBENEX CZ (STAHLGRUBER).

Cílem společnosti je vybudovat vlastní portfolio značek od různých výrobců, které Vám budou postupně představovat a nabízet. Společnost Vám nebude jen nabízet jednotlivé produkty, ale společnost se bude snažit vyhledávat inovativní řešení s cílem optimalizovat a harmonizovat Vaše portfolio.

Komplexní prodejní servis obsahuje mnoho dalších aktivit, které jsou určeny a jsou důležité také pro Vás a vaše zákazníky (organizace marketingových akcí, PR aktivity, technická školení, výstavy atd.) a také pro vaše zaměstnance (Školení prodejních schopností a motivace, konzultace v budování servisních konceptů, Fleet management, Crash management, atd.). Ambicí je se stát vysoce výkonnou organizací, schopnou spojit obchodní zájmy partnerů/výrobců s Vašimi zájmy. Věnují velkou pozornost stálé technické podpoře a tréninkovým programům pro mechaniky (vytváří se AME Akademii), tak, aby mechanici souzněli s produkty a vyhledávali je ve Vaší obchodní síti. Tento druh tlaku na poptávku konkrétního produktu „ze spodu“ je zárukou dlouholetého stabilního růstu.

Dalším již spuštěným projektem firmy je budování logistického centra pro Střední a Východní Evropu na Slovensku a logistického centra pro Rusko v Moskvě, což časem učiní produkty pro Vás ještě dostupnějšími.

Více také na www.automarketexperts.eu

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!