Auto Market Experts představuje nové partnery

15. dubna 2013, 14:15

Firma Auto Market Experts představuje první tři partnery, evropské výrobce náhradních dílů, kteří dosáhli nejvyšší úrovně kvalitativních standardů v Automotive, ISO TS 16949. Všichni tito výrobci jsou velmi dobře známí v západní Evropě a mají na těchto trzích svou historii. Firma Auto Market Experts je nyní zastupuje na území střední a východní Evropy, Ruska a ve střední Asii.

FRAP je italský výrobce dílů řízení a podvozků, založený v roce 1932. Tato rodinná firma je vysoce specializovaná na vývoj a výrobu zavěšení, ramen, čepů a dílů řízení a silentbloků pro osobní a nákladní auta, traktory a speciální použití. FRAP-OEM vysoká úroveň technologie a kvalitativních standardů přinesla mnoho důležitých zákazníků-výrobců aut, kterým dodává do prvovýroby. Jde například o značky: FIAT, ALFA ROMEO, PEUGEOT, MCLAREN, LAMBORGHINI, KTM, PIAGGIO, a další… Více najdete na www.frap.it.

LIZARTE je španělský výrobce automobilových dílů již od roku 1973 a nabízí širokou nabídku repasovaných kompletních řízení, mechanických, hydraulických, elektrických i elektronických, kompresorů klimatizací, nových pružících “koulí” pro Citroën, repasovaných a nových dieselových vstřikovacích dílů a elektronických dílů. Všechny díly splňují nejvyšší technické standardy a jsou certifikované podle ISO TS 16949 or ISO 9001. Svými repasovanými produkty LIZARTE zajišťuje nejen nejvyšší kvalitu, ale i respekt k životnímu prostředí a správné využívání přírodních zdrojů. Více si můžete přečíst na www.lizarte.com.     

BREDA LORETT je italský výrobce napínacích a vodících kladek, rozvodových sad, kolových ložisek a jejich sad a ložisek uložení tlumičů. Výrobky z katalogu BREDA LORETT mohou být použity pro až 90% automobilů Evropské produkce. Firma dodává své výrobky do více než 50 zemí celého světa. BREDA LORETT výrobky reprezentují nejvyšší kvalitativní standardy dosažitelné v Automobilním průmyslu. Více najdete na www.lorett.com.

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!