Nové katalogy Sogefi v roce 2013

15. dubna 2013, 17:44

Firma Sogefi Group vydala nový katalog pro rok 2013 pro každou ze svých značek: Fram, CoopersFiaam, Purflux a katalog pro užitkové vozidla – Sogefi Pro.

Nové katalogy byly vylepšeny jak z hlediska formy, tak obsahu. Informace v každém z katalogů transparentním způsobem představují nabídku filtrů olejových, vzduchových, palivových a kabinových pro osobní a užitková vozidla. Umožňují správnou volbu filtru v kvalitě OE a společnost Sogefi poprvé vydala katalog pro všechny značky najednou.

Každý katalog byl doplněn o mnoho nových referencí a aplikací. V průměru každý z nových katalogů obsahuje více než 150 nových položek, které pokrývají nové vozy,  jako jsou Alfa Romeo Mito, Audi A1, Nissan Juke, Peugeot 208, Range Rover Evoque, Renault Latitude  a Volkswagen Amarok.

Každý z katalogů pokrývá více než 1.100 automobilů, včetně všech největších značek – asijských, amerických a evropských. Pokrytí evropského automobilového parku je každou značkou vysoké: 96% – vzduchové filtry, 99% – olejové filtry, 90% – palivové filtry a 96% -kabinové filtry.

Nové katalogy Sogefi jsou k dispozici v tištěné verzi, navíc katalogy Fram, Purflux a CoopersFiaam jsou také k dispozici na CD. Nové katalogy lze rovněž stáhnout z webových stránek na adresách: www.purflux.com, www.coopersfiaam.com, www.fram-europe.com a www.sogefipro.com. Podrobnější informace o všech značkách lze nalézt mimo jiné v programech TECDOC, MA, Atelio a Activant.

Související články

Nový katalog filtrů Purflux
Nový katalog filtrů Purflux

Skupina Sogefi vydala nový katalog filtrů Purflux. Publikace obsahuje 118 nových referencí, které jsou určeny pro nejnovější modely vozidel uvedené na trh v loňském roce. Mezi ně patří Volkswagen Golf VII, Mercedes CLA ( C117 ), Adam Opel, Renault Clio IV i Captur a Peugeot 308 II. „Katalog není jen kompendium znalostí na téma výrobků […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!