Firma Brisk na výstavě Autosalon BRNO 2013

22. dubna 2013, 17:40

Začátkem dubna 2013 proběhla výstava Autosalon 2013. Na stánku firmy HTS spol. s r.o. prezentovala své výrobky firma BRISK Tábor a s níž řadu let spolupracuje v oblasti alternativních pohonů.

Zapalovací svíčky BRISK jsou na českém trhu velmi oblíbené, a protože byla celá expozice na 3 výstavních plochách firmy HTS zaměřená na LPG/CNG přestavby, byl zájem především o řadu zapalovacích svíček BRISK  SILVER, speciálně určené  pro motory poháněné plynem.

Jedná se o jednoelektrodové zapalovací svíčky se speciálním tvarem jiskřiště a stříbrnou střední elektrodou. České svíčky SILVER se po celém světě stávají stále oblíbenější díky své kvalitě, širokému použití (i benzín) a přijatelné ceně, o čemž svědčí stále se zvyšující objemy prodejů. V letošním roce se rozšířila nabídka o nové typy BR14YS (Fiat..), ER15YS-9 (Peugeot..), GR15YS-9 (Ford..).

Jako úspěšnou hodnotí společnost HTS spol. s r.o. svoji účast na letošním Autosalonu 2013, kde prezentovala celkem 6 vozů s pohony na LPG/CNG. V současné době hledá úspory nejenom běžný občan, ale i malé a velké firmy a  přestavba vozidel na levnější variantu provozu je velmi aktuálním tématem. Novinkou bylo představení duálních pohonů Diesel + LPG (dieselgas) a Diesel + CNG.

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!