Program SKF pro starší vozy

5. května 2013, 21:53

Pro majitele vozů, jejichž auta jsou již starší než 15 let, přichází SKF s upravenými cenami na vybrané položky kolových ložisek a sad pro rozvodový řemen.

Je jasné, že majitelé starších vozů musí volit kompromisní řešení, pokud chtějí pro svoje vozidlo prémiové náhradní díly a přitom je hodnota jejich vozu relativně nízká. Přitom nechtějí snižovat svoje nároky na kvalitu a spolehlivost dílu. SKF se proto rozhodlo nabídnout některé vybrané díly kolových ložisek a sad pro rozvodový řemen za zvýhodněnou cenu.

Dopřejte svému vozidlu prémiový náhradní díl v OE kvalitě za lepší cenu, díky které nemusíte slevit ze svých nároků na spolehlivost a kvalitu. Nabídka obsahuje díly pro vozy jako je Audi 100, Citroën Xsara, Fiat Punto, Ford Escort, Peugeot 106, Renault Scénic a další.

Uvedené ceny jsou doporučené maloobchodní ceny bez DPH. Uvedné produkty nabízí autorizovaní distributoři SKF. Uvedné modely slouží jen pro příklad. Pro přesnou aplikaci použijte nejnovější katalog SKF nebo se informujte u distributora.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!