Společnost MANN+HUMMEL byla oceněna titulem „Dodavatel roku“

20. května 2013, 12:28

ADI Autodistribution International Ltd., celoevropský svaz distributorů náhradních dílů pro motorová vozidla, vyznamenal značku MANN-FILTER prestižní cenou „Dodavatel roku“ 2012.

Ocenění za dodavatele roku obdržela obchodní divize pro automobilový trh s náhradními díly skupiny MANN+HUMMEL po stejném úspěchu v roce 2005 a 2006 tentokrát již po třetí. Navíc ještě loni získala Petra Engels – zodpovědná za mezinárodní obchod značky MANN-FILTER na nezávislém trhu s automobilovým příslušenstvím – v anketě organizované AD International jako první žena vůbec titul „Aftermarket Professional of the Year“(„Profesionál roku pro oblast aftermarket“).

Partnerství AD International a značky MANN-FILTER trvá již přes 20 let a postupem doby stále roste. V současnosti je značka MANN-FILTER pro svaz AD International hlavním dodavatelem v segmentu filtrace téměř na všech evropských trzích a ráda by i nadále pokračovala v rozšiřování vzájemného obchodu s filtrační technikou.

Petra Engels vnímá ocenění ovšem také jako závazek pro budoucnost: „Opět jsme se pustili do práce, abychom i v tomto roce správně zapůsobili na distributory AD International – i naše další zákazníky. MANN-FILTER je garantem absolutní orientace na zákazníka, jednoznačné distribuční politiky a špičkových výkonů, jak s ohledem na výrobní program, tak v logistice a marketingu. To jsme připraveni dokazovat znovu i letos, aby ani v budoucnu nezůstala značka MANN-FILTER při hlasování AD International o „Dodavatele roku“ stranou!“

Související články

Nové katalogy MANN-FILTER
Nové katalogy MANN-FILTER

K dispozici jsou nové katalogy MANN-FILTER pro roky 2014-2015 . Na začátku tohoto roku, budou zaslány zákazníkům v celé Evropě. Katalog obsahuje správné výrobky pro více než 39.000 vozidel a zařízení, včetně více než 230 nových typů filtrů. Nové katalogy jsou zároveň k dispozici na disku CD-ROM, na www.mann-filter.com a v aplikaci MANN-FILTER. Celý letošní […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!