Servisní řešení se stabilizátorem a vzpěrami v MEYLE HD kvalitě

13. února 2018, 12:38

Výrobce z Hamburku rozšiřuje svůj sortiment o 14 MEYLE opravárenských řešení se stabilizátory a jejich vzpěrami v kvalitě MEYLE-HD. Na aftermarketu je většina těchto nových MEYLE referencí pouze k dostání od tohoto výrobce. 

- 14 nových referencí tohoto opravárenského řešení pokrývají celosvětově 11,2 milionů aplikací vozidel

Ve srovnání s originálními díly bodují MEYLE-HD díly svou technickou optimalizací, která přináší delší životnost a efektivnější a jednodušší montáž v servisu.

Díky opravárenskému řešení sestávající ze stabilizátoru včetně jeho vzpěr v kvalitě MEYLE-HD, mají servisy k ruce všechny potřebné díly pro rychlejší a kvalitnější opravu.

Zvlášť praktické: stabilizátor je již předmotovaný – obsahuje namontované uložení a potřebný montážní materiál. Tyto díly se vyznačují nejen snadnou montovatelností, ale především vysokou kvalitou a dlouhou životností. Velká většina MEYLE stabilizátorů má díky vulkanizovaným uložení – spojení guma kov – daleko delší životnost a díky kvalitnímu povrstvení nižší náchylnost na opotřebení.

Vzpěra stabilizátorů je vyrobena dle MEYLE-HD principu. Více optimalizovaných technických řešení vede k výrazně delší životnosti: zvětšený průměr kulového kloubu s průměrem 22 mm zaručuje při stejnému namáhání díky větší ploše podstatně menší plošné namáhání, což vede k výraznému snížení opotřebení.

Díky dalšímu detailu jsou MEYLE-HD vzpěry ještě stabilnější: kulový kloub je usazen prostřednictvím systému Clip-on do plastového pouzdra z velice otěruvzdorného materiálu polyoxymethylen (POM), které je zajištěno západkami do kovového pouzdra.

Následně pro zajištění celého pouzdra v kovovém těle vzpěry je pomocí ultrazvuku zavařen do plastového pouzdra zajišťovací kroužek. Výsledek: bezpečné zajištění kloubu proti vysokým příčným silám – díky tomu je zajištěna dlouhá životnost a bezpečný provoz těchto dílů. Díky těmto úpravám mohou servisy svým zákazníkům poskytovat na toto opravárenské řešení MEYLE-HD, stejně jako na všechny MEYLE-HD díly, záruku 4 roky.

MEYLE-servisní tip: Problémy se stabilizátorem nebo vzpěrami se projevuje klepáním a boucháním, které se ozývá z podvozkové části auta. Poškozený stabilizátor nebo jeho vzpěra mají neblahý vliv na bezpečnost jízdy a na její komfort. Při výměně stabilizátoru by se měly vždy zároveň vyměnit i vzpěry.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!