HELLA má v portfoliu novou značku HELLA PAGID

27. května 2013, 20:04

V dubnu 2013 bylo antimonopolním úřadem schváleno celosvětové spojení společností Hella KGaA Hueck & Co. a TMD Friction. Společnosti vytvořily nový joint venture pod názvem HELLA PAGID GmbH a na trh společnosti vstupují se značkou HELLA PAGID BRAKE SYSTEMS.

Cílem obou společností je dosažení silného postavení na aftermarketovém trhu, díky spojení dlouholetých zkušeností TMD s výrobou brzdových systémů v prvovýrobní kvalitě a nejrozsáhlejší obchodní sítí na světě, kterou disponuje společnost HELLA.

Nová společnost HELLA PAGID, sídlící v Essenu, nabízí více než 4.400 produktů od kotoučových brzd, čelistí a bubnů, až po brzdová obložení. Ucelený výrobní program završují maziva, čističe a různé doplňky, ale samozřejmě nechybí ani diagnostika. Další rozšíření portfolia v podobě hydraulických brzd se plánuje v blízké budoucnosti. „Jsme velmi rádi, že nový joint venture vstupuje také na český a slovenský trh prostřednictvím společnost HELLA CZ, která bude moci nabídnout všem zákazníkům rozšířené portfolio, které v tuto chvíli obsahuje téměř 40.000 produktů z různých oblastí automobilového průmyslu.“, říká Mgr. Tomáš Jursa, Country Manager společnosti HELLA CZ, s.r.o. pro Českou republiku a Slovensko.

Spojením je docíleno souhry vynikající brzdové technologie s profesionální podporou prodeje, inovačního potenciálu se špičkovým technickým servisem a kompletního výrobního programu s perfektní logistikou.

Související články

HELLA PAGID: Brzdy v novém světle
HELLA PAGID: Brzdy v novém světle

HELLA PAGID je spojením know-how renomovaného dodavatele originální dílů, ale také dlouholeté zkušenosti jedné z nejrozsáhlejších světových obchodních sítí. Vyvíjí vyspělé výrobky a komplexní řešení, která předčí náročné požadavky zákazníků. Díky širokému výrobnímu programu obložení kotoučových brzd, pokrývá značka HELLA PAGID BRAKE SYSTEMS téměř 100% evropského vozového parku. Ucelený výrobní program, který nabízí více než […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!