UFI Filters se připojí k TEMOT International

30. dubna 2018, 14:36

Společnost UFI Filters, výrobce filtračních systémů, podepsala tříletou globální dohodu s Temot International na obě značky: UFI a SOFIMA. Filtrační technologie, která se používá v OE segmentu, je nyní zastoupena v mezinárodní distribuční síti Temot.

>UFI Filters vstoupí do portfolia jedné z nejvýznamnějších sítí dodavatelů působících na trhu s autopříslušenstvím s 75 členy v Evropě, Asii, Americe, Africe a Austrálii, a to jak v segmentu osobních, tak nákladních automobilů.

Partnerství s firmou TEMOT International přinese potenciální zvýšení obratu skupiny UFI v Evropě o 20 % v roce 2018. To bude možné díky konsolidaci stávajících dohod a zpřístupnění kontaktů novým dodavatelům pro obě značky: UFI a SOFIMA.

Luca Betti, UFI Group Aftermarket Business Unit DirectorLuca Betti, UFI Group Aftermarket Business Unit Director, prohlašuje:

Jsme velmi hrdí na toto nové partnerství. Patříc do tak prestižní skupiny na mezinárodní úrovni je ocenění za angažovanost v posledních letech při budování Aftermarket Business Unit, která je uznávána jako přední distribuční sít. Tato spolupráce přinese skupině UFI příležitost významně rozšířit působení na globální úrovni.

Sortiment v síti TEMOT čítá více než 2.800 katalogových referencí značek UFI i SOFIMA.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!