Žárovky společnosti HELLA

9. září 2013, 19:47

Jako přední světový výrobce inteligentních světel, halogenových, xenonových a LED světlometů a jako partner renomovaných mezinárodních výrobců automobilů, splňuje společnost HELLA nejvyšší požadavky a standardy kvality.

Nejpřísnější měřítka kvality splňuje také program žárovek HELLA, založený na špičkových technologiích a vysoké kvalitě bez kompromisů. V sortimentu HELLA naleznete produktové skupiny Standard, Xenon, Design, Performance, Lifetime a High Wattage – každá produktová skupina je speciálně vyvinuta pro rozdílné požadavky a využití.

Během zimního období, kdy je zhoršená viditelnost nejčastější, se spolehněte na žárovky HELLA Performance +30, +50 a +90%, které přináší na silnice až o 90% více světla. Díky tomu přispívají k vyšší bezpečnosti, neboť lze dříve a rychleji rozpoznat překážky a nebezpečí. Vysoce kvalitní žárovka Performance se vyznačuje nejen moderním designem, ale svým optimálním tvarem a speciální povrchovou vrstvou zajišťuje rovněž maximální světelný výkon. Modely H4 a H7 u žárovek Performance +90% mají stříbrnou vrstvu na vrchní části žárovky a speciální modrý proužek, které dodávají světlu mimořádný designový charakter.

V obchodech naleznete nová balení HELLA Performance se dvěma žárovkami. Máte tak ihned po ruce obě žárovky, které jsou pro vozidlo zapotřebí. V zájmu bezpečnosti při jízdě je vhodné měnit vždy obě žárovky současně. Jen tak lze zaručit nejlepší světelný výkon a dobrou viditelnost.

 

Více informací naleznete na www.hella.cz a www.facebook.com/hella.czech

Související články

Společnost HELLA spouští novou podzimní kampaň s názvem Světlo je objevování
Společnost HELLA spouští novou podzimní kampaň s názvem Světlo je objevování

Základním sdělením celé kampaně je důležitost osvětlení vašeho automobilu. Některé věci jsou mnohem zábavnější, když vás při nich nikdo nevidí. Na silnici to ale neplatí. Tam musíte vidět a být viděni co nejlépe. Nechte si proto každý rok zkontrolovat nastavení světlometů a také stav žárovek ve vašem autě. Podle statistik má zhruba třetina vozidel závady […]

Společnost HELLA rozšiřuje svůj sortiment o řadu startérů a alternátorů TiMEFiT
Společnost HELLA rozšiřuje svůj sortiment o řadu startérů a alternátorů TiMEFiT

Společnost HELLA uvádí na trh speciální řadu startérů a alternátorů řady TiMEFiT. Produkty řady TiMEFiT jsou cenově přijatelné a jsou proto vhodné spíše pro starší typy vozidel. Jde o copy produkty a celá produktová řada je bez záloh. Dle vozového parku v České republice a na Slovensku bylo vybráno 286 startérů s pokrytím trhu 74,4% […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!