OSRAM: autožárovky Ultra Life s mimořádně dlouhou životností a tříletou zárukou

22. července 2009, 0:00

Autožárovky s dlouhou životností představují ideální řešení pro každého, kdo tráví za volantem hodně času, svítí přes den, často jezdí v noci, nebo má vozidlo, u kterého se žárovky obtížně vyměňují.

OSRAM je prvním výrobcem, který se zaručuje, že jeho žárovky Ultra Life nepřestanou následkem výrobní chyby nebo vady materiálu fungovat přinejmenším po dobu tří let.

Motoristé tento problém dobře znají – uprostřed noci vám zničehonic přestane svítit přední světlo. Musíte rychle najít náhradní žárovku a vyměnit ji, protože jízda s nefunkčním světlem je nebezpečná. To si uvědomují především řidiči, kteří jezdí v noci. Vzhledem k tomu, že žárovky svítí stále, dochází k jejich poruše častěji než obvykle.

OSRAM nyní představuje model Ultra Life – žárovky do předních světlometů s prodlouženou životností, které není třeba měnit tak často, i když je používáte nepřetržitě. Ideálně se hodí pro ty, kteří jezdí dlouhé trasy. Žárovky Ultra Life společnosti OSRAM se mohou jako první pochlubit celosvětovou zárukou toho, že nepřestanou následkem výrobní chyby nebo vady materiálu fungovat přinejmenším po dobu tří let!

Majitelé vozidel s obtížným přístupem k žárovkám v předních světlometech si mohou s žárovkami Ultra Life společnosti OSRAM ušetřit spoustu starostí a peněz vynaložených na jejich výměnu. Kromě výhod pro řidiče představuje delší životnost žárovek také nižší dopad na životní prostředí – méně časté výměny žárovek znamenají menší množství odpadu.

Žárovky Ultra Life jsou unikátní také svým designem. Díky stříbrnému vrchlíku se v reflektorech předního světla pěkně vyjímají. Výsledkem je velice pozoruhodná kombinace, která vynikne především u světlometů s čirým sklem. Žárovky Ultra Life společnosti OSRAM se nabízejí v provedení H4, H7 a H1. Jsou schválené k využívání po celé Evropě. Společnost OSRAM brzy představí veřejnosti i další modely s prodlouženou životností. 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!