HELLA CZ je hlavním partnerem projektu České Auto 2014 – auto, které bych si koupil

7. April 2014, 18:37

Společnost HELLA CZ se stala i v letošním roce hlavním partnerem ankety Českého Auta 2014 – auto, které bych si koupil. HELLA chce podpořit obměnu vozového parku v České republice, protože aktuálně je průměrné stáří vozového parku více než 14 let.

HELLA každý rok vyvíjí novinky pro automobilový průmysl, nejen v oblasti osvětlení, ale také v thermo-managementu, elektrice, elektronice, ale i v sortimentu brzdových systémů a garážového vybavení. Jedním z hlavních cílů vývoje i výroby je přinést více bezpečnosti na silnice.

Dalším důležitým faktorem, proč anketu HELLA podporuje je systém hlasování, kdy o vítězi rozhoduje pouze veřejnost. Veřejnost si také může většinu aut v autosalonech dealerů vyzkoušet.

Hlasovat je možné v několika kategoriích

  • Auto, které bych si koupil
  • Auto snů
  • Auto pro partnera / partnerku
  • Auto šetrné k přírodě


Pro účastníky hlasování jsou připravené krásné ceny včetně poukazu na nákup nového vozu v hodnotě 250.000 Kč – za to už se nové vozítko pořídit určitě dá.

Hlasovat můžete až do 18.05.2014 na webových stránkách www.auto2014.cz

K akci proběhla také tisková konference s novináři, tiskovou zprávu společnosti HELLA se můžete přečíst ZDE.

Více informací o společnosti HELLA naleznete na www.hella.cz

Learn more

Společnost HELLA CZ, s. r. o. rozšiřuje své aktivity
Společnost HELLA CZ, s. r. o. rozšiřuje své aktivity

Společnost HELLA CZ, s.r.o. oslavila v loňském roce své již dvacáté výročí vzniku v České republice a na Slovensku. Po celou dobu je spolehlivým dodavatelem kvalitních náhradních dílů pro český i slovenský trh. Během dvaceti let své působnosti představila HELLA CZ mnoho novinek z oblasti světelných technologií, elektriky a elektroniky, thermo-managementu, brzdových systémů, ale také […]

HELLA představila novinku ve světelné technologii – OLED
HELLA představila novinku ve světelné technologii – OLED

Společnost HELLA v letošním roce představila další novinku ve světelné technologii – OLED (organic light emitting diodes). Diody OLED byly použity na prototypu zadního světla a jsou tvořeny ultra tenkými, polovodivými vrstvami, které vyzařují výrazné světlo bez oslnění. Další technologické novinky představí HELLA během letošní Automechaniky ve Frankfurtu. Po velkém úspěchu LED světel je OLED […]

Comments

The comment must be longer than 5 characters!

Please akcept regulations!

There are no comments. Be the first!