Johnson Controls oceněna za propagaci Toyota New Global Architecture

, 9. března 2015, 10:20

Společnost Johnson Controls získala nejvyšší ocenění od Toyota Motor Corp. za propagaci Toyota New Global Architecture (TNGA), která je považována za strukturní reformu ve všech fázích vývoje vozidla.

Na setkání globálních dodavatelů společnosti Toyota v Nagoyi v Japonsku, které se konalo 27. února, obdržel Alex Molinaroli, Chairman a CEO pro Johnson Controls, od Akia Toyody, CEO společnosti Toyota Motor Corp., ocenění „Superior TNGA Promotion Award“ za včasné zapojení společnosti a její závazek během celého procesu vývoje.

Johnson Controls, globální multiindustriální společnost, úspěšně vyvinula konstrukci předních sedadel nové generace, čímž splnila zvýšené bezpečnostní požadavky společnosti Toyota a zároveň zjednodušila komponenty a snížila hmotnost a náklady na výrobu, neboť efektivně využila své globální schopnosti a možnosti.

Technické, výrobní a prodejní týmy společnosti zahájily společný proces vývoje s technickými a nákupními týmy společnosti Toyota již o osmnáct měsíců dříve, než je obvyklé. Implementací optimalizovaných výrobních požadavků do designu sedadel již v rané fázi vývoje dokázal tým vytvořit produkt, který společnost Toyota využije globálně a který bude dle očekávání dlouhodobě konkurenceschopný.

„Jsme poctěni, že společnost Toyota ocenila naše úsilí. Je to skvělý příklad hodnoty podniku Johnson Controls Operating Systém,“ řekl Molinaroli. „Klíčovým faktorem našeho úspěchu je budování prvotřídní výroby a závazek spolupráce s našimi zákazníky. Těšíme se do budoucna na další úspěšnou spolupráci s Toyotou,“ řekl Molinaroli.

Zahájení výroby je naplánováno na blízkou budoucnost. Produkt bude poprvé uveden na trh v Severní Americe.

Související články

Nové webové stránky VARTA
Nové webové stránky VARTA

Firma Johnson Controls Power Solutions představila nové webové stránky značky VARTA. Ty naleznete na adrese varta-automotive.cz. Za bateriemi VARTA stojí Johnson Controls Power Solutions, globální lídr trhu v oblasti tradičních olověných baterií s elektrolytem i baterií s pokročilejšími technologiemi pro konvenční vozidla, vozidla Start-Stop, hybridy i elektromobily a první společnost, která velkosériově vyrábí lithium-iontové baterie […]

Společnost Johnson Controls oznamuje, že nová automobilová společnost bude mít název Adient
Společnost Johnson Controls oznamuje, že nová automobilová společnost bude mít název Adient

Nový název je prvním krokem na cestě k uvedení nové značky. Společnost Johnson Controls, Inc., (NYSE:JCI) dnes oznámila název nové společnosti v oboru automobilových sedadel a interiérů po delimitaci společnosti na novou veřejně obchodovatelnou společnost v říjnu 2016.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!