KYB zprovoznila zcela nový elektronický katalog

, 20. dubna 2015, 19:56

KYB Europe Aftermarket představila nový vylepšený elektronický katalog, jenž byl vyvinut ve spolupráci s TecDocem, který je též dodavatelem dat.

Katalog můžete nalézt na této adrese: www.kyb-europe.com/catalogue.asp.

Katalog přináší spoustu nových výhod, jako je vyhledávání podle VIN kódu, podle OE čísla dílu a také umožňuje uživateli převedení objednacího čísla dílu od jiného výrobce na objednací číslo od KYB.
Uživatel jistě ocení intuitivní vyhledávání. Navíc je katalog každé čtyři týdny aktualizován.

KYB investuje nemalé prostředky do elektronické katalogizace a její tým vkládá nová data do systému denně. Tento nový katalog pomůže uživateli z řad servisů, distributorů a dalším na první pokus vybrat správný díl, čímž se předejde dohadům o správném výběru daného komponentu.  

Díky několika výrobním závodům v Evropě má KYB jednu z vedoucích pozic při dodávkách tlumičů pérování do prvovýroby na evropském území. Tovármy KYB můžete nalézt ve Španělsku, ale také v České republice, kde firma již postavila dva závody. Jeden v Pardubicích, jenž nyní výrazně rozšiřuje svoji kapacitu, a druhý zcela nový v nedaleké Chrudimi. Tento závod produkuje vinuté pružiny zavěšení. Díky tomu Vám může KYB nabídnout zcela kompletní sortiment týkající se tlumení závěsu kola.

 

Související články

KYB oslavuje 80-ti leté výročí
KYB oslavuje 80-ti leté výročí

KYB Group celosvětově známý lídr ve výrobě tlumičů pérování pro automobily právě oslavil 80-ti leté výročí vzniku. Mr. Shiro Kayaba založil ve svých 21 letech v roce 1919 Kayaba výzkumné centrum. Byl velmi talentovaným a kreativním vynálezcem. První výrobek, jenž vyvinul, byl průkopnický hydraulický vzlet a přistávací systém pro letadla, který byl použit na jedné […]

Nový KYB katalog tlumičů pro rok 2015
Nový KYB katalog tlumičů pro rok 2015

Společnost KYB představila nové evropské katalogy tlumičů, pérování a pružin. Katalogy obsahují kompletní seznam všech aplikací včetně novinek pro rok 2015. Tento komplexní katalog obshuje 112 nových tlumičů a 140 nových pružin zavěšení. Vše pro osobní vozidla, a lehké užitkové automobily. Většina těchto nových položek je již dostupná na skladě. Nové položky – tlumiče a […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!