Kalendář febi 2016

7. prosince 2015, 18:00

Již po 15-té febi bilstein vydává svůj kalendář pro nezávislé servisy a další zákazníky po celém světě v nákladu 65.000 výtisků.

„Člověk nemusí cestovat daleko, když dobře je tak blízko“  – Goethův klasický verš určil místo další lokace fotografování. Po focení v USA, na Kubě a Jižní Africe se lokace pro focení nalezla nedaleko. Tým kolem fotografa Christiana Deutscher'a našel ideální lokaci v Alpách. Většina snímků vznikla v Rakousku a konkrétně v regionu ledovce Hintertux. Modely v svůdných pózách byly vyfotografovány mimo jiné ve výšce 1.700 metrů nad mořem v údolí Zillertal Bichlalm. Fotografie uvnitř budov jsou pořízeny v bavorském podhůří Alp – Unterwössen. Další fotografie vznikaly ve skanzenu „Tyrolské zahrady“. Modelky pocházejí z Německa, Polska a Slovenska.

Více také uvidíte na kanálu YouTube a díky bezplatné aplikaci Layar a po naskenování kódovaných pěti označených symbolů na kalendáři si také můžete stáhnout exkluzivní videa z natáčení.


Značka febi bilstein patří do skupiny bilstain group sdružující dobře známé značky: SWAG a Blue Print.


Více informací lze nalézt na adrese www.bilsteingroup.com.

Související články

Kalendář febi bilstein 2015 – video + spořič obrazovky
Kalendář febi bilstein 2015 – video + spořič obrazovky

I firma febi připravila na rok 2015 nový kalendář. Jak se tvořil, se můžete podívat na videu. Pro ty, kteří neměli to štěstí ho získat, připravila firma spořič obrazovky obsahující fotografie z tohoto kalendáře pro rok 2015.   Spořič naleznete na adrese http://www.febi.com/febicouk/company/the-febi-experience.html v anglické a německé verzi.

ANKETA: Vyberte nejlepší motoristický kalendář roku 2016
ANKETA: Vyberte nejlepší motoristický kalendář roku 2016

I letos můžete vybrat ten nejlepší kalendář roku 2016 mezi distributory a výrobci náhradních dílů.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!