Odměňte se za nákupy produktů MANN-FILTER!

4. dubna 2022, 14:00

Nakupte filtry značky MANN-FILTER v hodnotě 2 400 Kč bez DPH a obdržíte Dárkový Pass SODEXO v hodnotě 100 Kč. Akce na filtry platí od 1. dubna do 31. května 2022.

Akce MANN FILTER

MANN+HUMMEL

Společnost MANN+HUMMEL je ve svém oboru největším světovým výrobcem i dodavatelem filtrační techniky především pro prvovýrobu i pro trh s náhradními díly v automobilovém a strojírenském průmyslu. Mezi zákazníky patří nejznámější světoví výrobci automobilů a průmyslových strojů.

Společnost je také aktivní v oblasti přírodních věd a životního prostředí pro zajištění čistší mobility, čistšího vzduchu a čistší vody. Významně tak přispívá k udržení čisté planety a k udržitelnému využívání omezených zdrojů.

Pro veřejnost je nejznámější produktová značka MANN-FILTER, která představuje nejsilnější zahraniční značku filtrů v České republice a na Slovensku. Dalšími značkami v portfoliu jsou značky Filtron, WIX Filters a Purolator.

Informace týkající se seznamu smluvních partnerů, kteří tuto akci nabízí, vám bude poskytnuta na telefonním čísle +420 724 011 038.

Kontakt:

MANN+HUMMEL (CZ) v.o.s.
Nová Ves 66
675 21 Okříšky
Česká republika

Tel.: +420 568 898 111
e-mail: cz.info@mann-hummel.com

Více informací naleznete na stránkách MANN+HUMMEL.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!