Tesla na veletrhu Automechanika 2016

, 10. srpna 2016, 14:40

Veletrh Automechanika 2016 ve Frankfurtu nad Mohanem je po dvou letech opět místem setkání firem dodávajících komponenty pro automobilový průmysl. U příležitosti konání tohoto veletrhu si Vás dovoluje TESLA BLATNÁ, a.s. pozvat k návštěvě své expozice.

Expozici TESLA BLATNÁ, a.s. najdete ve dnech 13. – 17. 9. 2016 v hale 4.1  frankfurtského výstaviště, číslo stánku F 72. V expozici představíme aktuální sortiment sad zapalovacích kabelů, zapalovacích cívek, pojistek a žárovek pro osobní automobily.

Související články

Nový katalog zapalovacích cívek
Nový katalog zapalovacích cívek

Tesla Blatná rozšířila sortiment zapalovacích cívek o další typy, takže ten je nyní představován 354 různými typy pro téměř 8.800 modelů osobních a užitkových automobilů různých značek. Kompletní sortiment zapalovacích cívek a jejich koncovek můžete najít ve výrobkové databázi TecDoc nebo v novém tištěném katalogu Tesla 2017/2018. Katalog na vyžádání,  PDF verzi najdete na stránkách […]

Nové servisní sady žárovek a pojistek
Nové servisní sady žárovek a pojistek

TESLA BLATNÁ rozšiřuje sortiment náhradních dílů s automobilovými žárovkami o servisní sady s 12V žárovkami a to pro konkrétní modely osobních automobilů značky Škoda. Jedná se o šest typů servisních sad pro nejrozšířenější modely zastoupené v českém vozovém parku.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!