Další úspěšný veletrh pro firmu Elring

3. října 2016, 16:12

Také v tomto roce byl jeden z nejvýznamnějších veletrhů v automobilovém průmyslu, pokud jde o vybavení, náhradní díly, řízení a servis, pro společnost Elring velmi úspěšný.

"Veletrh Automechanika je pro nás příležitostí k navázání přímého kontaktu s klienty, což je lepší než komunikace na dálku. Z tohoto důvodu zůstává nejdůležitější událostí v našem kalendáři, "vysvětluje Dirk Willers, vedoucí oddělení náhradních dílů firmy ElringKlinger AG. Současně zdůrazňuje, že Automechanika je nejlepší platforma, která umožňuje zachování mezinárodních obchodních kontaktů.

Hosté byli nadšeni vystavovanou nabídkou

Na stánku Elringu č. E11 v hale 4.0 se návštěvníci mohli přesvědčit o kompetenci firmy jako výrobce originálních dílů, pokud jde o produkty jako jsou těsnění a lehké konstrukční součástky a moduly z plastu, například víka ventilů a olejové vany. Na příkladu vystaveného motoru z kamionu Volvo mohli návštěvníci vidět, kde konkrétně jsou umístěny jednotlivé produkty. Zájem byl také těsnící tmely, vylepšené z hlediska teplotní odolnosti. Namísto dosavadních 180°C nyní mohou dočasně odolat teplotám nad 300°C. Určit, který těsnící tmel je vhodný, je možné ve třech jednoduchých krocích, kdy zákazníkům pomůže konzultant v oblasti těsnicích hmot. Ten může být kontaktován prostřednictvím nových webových stránek Elring, které byly spuštěny v momentu zahájení veletrhu Automechanika. "Naše nová internetová stránka je transparentní, uživatelsky přívětivá a snadno použitelná na jakémkoli zařízení," poskytuje Willers.

Za pomoci aplikace virtuální reality, se návštěvníci výstavy také mohli dozvědět, že firma Elring již nyní nabízí náhradní díly pro současné modely motorů.

Virtuální učebna jako rozšíření konceptu servisních služeb Elring

Virtuální učebna, která měla svou premiéru na veletrhu Automechanika, znamená rozšíření pro Akademii Elring. "Našim zákazníkům po celém světě nabízíme dodatečnou příležitost k dalšímu vzdělávání, aniž by museli být na místě. Naše technické webináře probíhají na živo, což umožňuje přímý dialog s využitím audio konference nebo chatování, "vysvětluje Willers. První školení se uskuteční ještě v  průběhu tohoto roku.
 

Související články

Elring představil moderní, informativní a cílené internetové stránky
Elring představil moderní, informativní a cílené internetové stránky

U příležitosti zahájení veletrhu Automechanika 2016, předního veletrhu automobilového průmyslu, Elring spustil vylepšené webové stránky v novém, responsivním designu a rozšířeném obsahu. Z hlediska cílových skupin byla nová stránka přizpůsobena zejména pro odborníky ze servisních dílen na jedné straně a maloobchodních uživatelů na straně druhé. "Naše nově spuštěná webová stránka dává návštěvníkům možnost vybrat si […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!