Inter Cars: TOOLBUS na zimu v novém kabátě

14. prosince 2011, 0:00

Společnost Inter Cars chce nabízet svým zákazníkům a obchodním partnerům více než jen neosobní prodej nářadí přes WEBCAT či tištěný katalog v poštovní schránce… Proto v roce 2008 vznikl demo vůz TOOLBUS.

Nyní, o tři roky později, proběhla kompletní obnova vnitřního vybavení vozů. V TOOLBUSu naleznete celou řadu speciálních přípravků, od nastavování rozvodů a blokaci kol na nejmodernější vozy, testery provozních kapalin, adaptérů pro olejové filtry nebo výpustní šrouby, speciální kleště na manžety, spony a pojistné kroužky. Přípravky na demontáž a montáž uložení kol, brzdového systému atd.

 

TOOLBUS jezdí po celé České republice v rámci poboček a řidiči jsou specialisté – obchodně techničtí zástupci. Technici mají bohaté zkušenosti jak s přímou prací v servisu, prací s celou škálou diagnostických přístrojů, a zejména mají dlouholeté zkušenosti s technickou podporou prodeje servisní technologie.

Pakliže budete mít zájem o prezentaci servisního vybavení, nebo přímo zájem o konkrétní položku na webu, neváhejte kontaktovat firmu Inter Cars.

Více na intercars.cz

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!