Stahlgruber rozšiřuje sortiment spojkových sad Valeo

15. března 2017, 18:00

Společnost Stahlgruber je distributorem spojkových komponentů od firmy  Valeo. Nyní má v nabídce 154 položek spojkových sad s pevným setrvačníkem a 36 spojkových sad s dvouhmotovým setrvačníkem a 158 položek dvouhmotových setrvačníků.

Valeo je hlavním dodavatelem komponentů spojek do prvovýbavy a je jedinou společností, která nabízí svým zákazníkům výběr mezi oběma druhy konstrukcí. Pro nová vozidla s nižším počtem ujetých kilometrů, která nejsou velmi intenzivně používána, nabízí společnost Valeo dvouhmotové setrvačníky, které jsou ideálním řešením pro optimální komfort řidiče. Velmi důležitou skutečností je, že každý jednotlivý model dvouhmotového setrvačníku má tlumicí kapacitu založenou na vlastnostech daného motoru. Spolu s rostoucím kilometrovým proběhem motoru se jeho vlastnosti mění. V případě motorů, které jsou intenzivně používány a pro vozidla s vyšším počtem ujetých kilometrů, nabízí společnost Valeo na trhu alternativní řešení – sadu Kit 4P, která díky své konstrukci (tlumiče torzních kmitů byly přemístěny ze setrvačníku do spojkové lamely) nepoužívá dvouhmotový setrvačník, a ten byl nahrazen za běžný, pevný setrvačník.

Související články

Nová řada stěračů HELLA CLEANTECH u Stahlgruberu
Nová řada stěračů HELLA CLEANTECH u Stahlgruberu

Společnost Stahlgruber zařadila do svého portfolia novou řadu bezramínkových stěračů Hella Cleantech, která nahrazuje dosavadní řadu stěračů Hella Dyno.

Novinka u STAHLGRUBERu – jednodílné brzdové kotouče ATE
Novinka u STAHLGRUBERu – jednodílné brzdové kotouče ATE

Firma STAHLGRUBER rozšířila nabídku výrobce Continental ATE o novinku – jednodílné brzdové kotouče pro různé modely vozů Mercedes-Benz (2013-).

Valeo Hydro Connect nově u Stahlgruberu
Valeo Hydro Connect nově u Stahlgruberu

Společnost Stahlgruber zařadila do svého portfolia novou řadu bezramínkových stěračů Valeo Hydro Connect. 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!