Nový sprej VIP u APM

4. února 2013, 10:11

Řady autokosmetiky VIP i technických sprejů CARFIT PROFESIONAL, tedy privátních obchodních značek APM Automotive, se neustále rozšiřují. Nejnovějším přírůstkem je VIP Osvěžovač vzduchu k osvěžení ventilace (klimatizace) automobilu.

Po loňském úspěšném uvedení produktu COCKPIT SPRAY na čištění a ochranu plastových částí interiéru vozu letos sortiment značky rozšířil VIP OSVĚŽOVAČ VZDUCHU (obj.č. VIP433), účinný sprej k osvěžení a pročištění vzduchového ventilačního systému a klimatizace automobilu. Jeho aplikace je velmi snadná. Sprej s obsahem 150 ml se jednoduše nechá ´vystříkat´ v interiéru vozu s nastartovaným motorem a puštěnou ventilací. Po krátkém odvětrání pak ve voze zůstanou vyčištěné průduchy a decentní vůně Pot Pourri.

Zajímavé novinky nabízí také řada technických sprejů CARFIT PROFESIONAL. Zejména v zimním období se může hodit sprej RYCHLÝ START (obj.č. CAR568), často označovaný také jako START PILOT, který usnadňuje starty spalovacích motorů. Stačí před startováním přípravek několik vteřin aplikovat do přívodu vzduchu vzduchového filtru automobilu. Problémům se starty může zabránit i SPREJ PROTI KUNÁM (obj.č. CAR547), které často prokoušou zapalovací kabely. Jednoduchá aplikace bezbarvého přípravku přispěje k dlouhodobé ochraně kabelů a drátů. Rovnoměrným nanesením spreje na ohrožená místa se vytvoří lepkavý ochranný film, kterému kuny vyhýbají.

V elektronickém vyhledávacím katalogu APM Cat – http://webcat.apm.cz, kde jsou uložené také bezpečnostní listy, lze uvedené spreje najít buď přímým zadáním objednacího čísla (kódu) nebo ve stromu: Náplně>Technické spreje> Čističe a odmašťovače> Osvěžovač vzduchu resp.Náplně>Technické spreje>Ostatní spreje 

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!