Sortiment autodílů APM doplnily hadicové spony

26. února 2010, 0:00

Hadicové spony celosvětově uznávané značky MIKALOR se staly jednou z únorových novinek v sortimentu autodílů a příslušenství společnosti APM Automotive s.r.o.

V její nabídce jsou vedle oblíbených nerezových či pozinkovaných šnekových spon také praktické click-clack spony COBRA. Zájemci si mohou u APM Automotive s.r.o. pořídit také kompletní prodejní stojánek se sadou spon Mikalor (vhodná např. pro prodejny) nebo plastový vzorkový kufr se sadou spon Mikalor.

Na hadicové spony španělské značky MIKALOR spoléhá celá řada světových automobilek. Firma založená už v roce 1943 má dlouholetou tradici kovovýroby se zaměřením na drobné součástky pro automobilový průmysl. Vedle různých typů hadicových spon jsou to také rychlodržáky, speciální závitové šrouby, pojistné ségrovky, ploché matice pro samořezné šrouby nebo pérové spoje apod. Dnešní výrobní kapacity MIKALOR v Sabadellu (druhé největší katalánské město 20 km severozápadně od Barcelony) dosahují více než 6.000 m2 a firma je držitelem celé řady certifikací (ISO-9001, QS-9000, ISO-14001, ISO/TS-16949).

Leták ke stažení.

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!