APM: Nové stěrače ALCA Super Flat

10. března 2010, 0:00

APM Automotive má ve své nabídce stěrače osvědčených světových značek VALEO a BOSCH, které doplňují cenově dostupnější stěrače značky ALCA. Také tato německá firma přitom vsadila na moderní trendy a proto přináší na trh nový typ bezraménkových stěračů SuperFlat, které jsou ekvivalentem žádaných stěračů Bosch Aerotwin či Valeo Silencio X-TRM.

Stěrače ALCA SuperFlat jsou k dispozici jsou v obvyklých délkách s aplikací pro všechny osobní vozy. Kromě moderní konstrukce z korozi odolného kovu se supertenkým profilem využívají také extrémně odolné gumičky s nástřikem tekutého grafitu, jejichž jakost byla úspěšně testována půldruhým milionem pohybů v Detroit Testing Laboratory Inc. Stěrače ALCA SuperFlat tak zajišťují bezchybné stírání v obou směrech, Vynikající výhled ve všech ročních obdobích, neboť mají úpravu pro minimalizaci tvorby zmrazků.

Jsou dodávány v balení po 1 ks včetně dvou různých adaptérů vhodných pro většinu starších vozů. Adaptéry na moderní vozy, které mají tyto stěrače již z prvovýroby, je potřeba dokoupit zvlášť (Výběr správného adaptéru usnadní tabulky v elektronickém katalogu APMCat – ve stromu: Příslušenství/Stěrače/ALCA/Super Flat – výběr adaptéru). Všechny tyto adaptéry přitom umožňují snadnou a rychlou montáž prakticky na jakýkoliv vůz.

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!