APM: Nové díly elektrické soustavy EPS

11. března 2010, 0:00

Přestože díly elektrické soustavy se značkou EPS má APM Automotive s.r.o. ve své nabídce náhradních dílů a příslušenství teprve od loňského roku, jsou se tyto elektrické díly už velmi vyhledávaným a žádaným artiklem. Proto byl v minulých dnech sortiment EPS – tradiční obchodní značky italské firmy Facet – rozšířen o kvalitní lambda sondy a často poptávané termostaty.

Spolu s nimi APM Automotive nabízí také nejrůznější motorové spínače a čidla či díly zapalování, přičemž nabídka značky EPS u kdyňského dodavatele autodílů se bude i nadále rozšiřovat (dle poptávky po těchto kvalitních výrobcích).

Pro prvotní naskladnění nového sortimentu značky EPS bylo vybráno zhruba tři desítky položek lambda sond a stejné množství termostatů. U APM Automotive lze ale objednat veškeré díly z nabídky osvědčeného italského výrobce dle jednotlivých sortimentních katalogů. Jejich novou kompletní sadu tvoří šest papírových katalogů různých skupin doplněných o elektronický DVD katalog s kompletním sortimentem EPS (obj.č. APM: 6649408). Jednotlivé papírové katalogy jsou přitom zaměřeny na motorové spínače (6649402), díly zapalování (6649403), motorová čidla (6649405), termostaty (6649406), lambda sondy (6649409) a zapalovací kabely.

Tip pro vyhledávání dílů EPS: Protože EPS je jednou ze tří obchodních značek italské výrobní firmy Facet (dalšími jsou Facet a KW), je možné výrobky EPS ve webshopu APMCat dohledat i zadáním originálních čísel těchto dílů (značek).

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!