Jak probíhala příprava a focení kalendáře STAHLGRUBER 2014

26. července 2013, 10:02

Velké očekávání 15ti dívek se naplnilo a ve druhé polovině května mnohé z nich zcela poprvé okusily roli fotomodelky. Osvědčený tým, který připravuje již 9. ročník populárního kalendáře WERKSTATTkultur, nejdříve vybral 50 dívek ze všech přihlášených a mezi nimi jste i vy hledali svoje favoritky. V ON-LINE hlasování jste rozhodli o tom, které dívky měly možnost stanout před objektivem profesionálního fotografa Andrease Reitera.

Stejně jako v roce 2010, kdy byl připravován kalendář pro rok 2011, vybral tým WERKSTATTkultur lokalitu rekonstruovaného průmyslového areálu v Drážďanech. Tentokrát se však fotografování odehrálo v jediné hale, která zůstala v původním stavu. V kontrastu s nádhernými dívkami a sportovními vozy tak vyniknul nejen interiér staré haly, ale i venkovní portálový jeřáb a celé okolí zmíněného areálu. Dívky měly možnost využít skvělé ubytování v hotelu HILTON v samotném centru Drážďan. Odtud byly podle programu přivezeny na místo focení, kde se jich ujal tým stylistů a včetně samotného focení zde strávila každá z nich přibližně půl dne.

Na podzim začne distribuce kalendáře přímo k zákazníkům STAHLGRUBER, AUTOCORA a AUTOBENEX.

A jedna zajímavá zpráva ze zákulisí. Na přelomu tohoto a příštího roku se opět mohou hlásit dívky, které si chtějí vyzkoušet práci fotomodelky a nechybí jim odvaha. Další ročník bude jubilejní 10. a celý tým již připravuje jedno velké překvapení. Ale teď se můžeme těšit na výsledek jménem WERKSTATTkultur 2014. Podívejte se, jak probíhalo samotné focení.

Více fotografií na našem facebookovém profilu – ZDE

Související články

Přihlášky do WERKSTATTkultur 2015
Přihlášky do WERKSTATTkultur 2015

Hledají se nejkrásnější zákaznice do jubilejního kalendáře WERKSTATTkultur 2015. Jste zákaznicí AUTOCORA / AUTOBENEX / STAHLGRUBER? Pak máte jedinečnou šanci podílet se na přípravě kalendáře. 12 nejlepších dívek online hlasování čeká 5 nezapomenutelných dní a vše, co k focení kalendáře paří: fotograf, vizážisti, stylisté, kvalitní spodní prádlo a přenocování v jednom Premium Clubhotelu na španělském […]

Hlasování kalendáře STAHLGRUBER WerkstattKultur 2015 začalo
Hlasování kalendáře STAHLGRUBER WerkstattKultur 2015 začalo

Do 21. března můžete hlasovat pro vaši favoritku mezi zákaznicemi. Hlasovat můžete zde: www.werkstattkultur.com Podpořte pět zákaznic z České republiky, které se probojovaly mezi 60 vybraných slečen. Vítězky budou oznámeny 28. března a pozvány profesionálním týmem na focení snů do jižního Španělska.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!