APM: Nové katalogy brzdových dílů ATE

18. března 2010, 0:00

Také v letošním roce vydal výrobce brzdových dílů ATE rozsáhlé katalogy s kompletním sortimentem této prémiové značky. Nové katalogy brzdových dílů ATE 2010 jsou opět k mání jak v klasické papírové verzi, tak v elektronické podobě na CD a společnost APM Automotive jako jeden z největších distributorů značky ATE na českém trhu je samozřejmě má už v dostatečném množství k dispozici a připravené k okamžitému dodání pro Vaše potřeby…

Zatímco na CD s objednacím číslem 660417 jsou zahrnuty veškeré brzdové díly značky ATE nabízené pro rok 2010, papírové katalogy jsou jako už tradičně tvořeny dvěma rozsáhlými svazky s rozsahem cca 1200 stran. První katalog s označením K17H a objednacím číslem 660415 nabízí kompletní přehled hydraulických brzdových dílů ATE (brzdové třmeny, hadice, posilovače, válečky…). Druhý katalog je označený K17F, má objednací číslo 660416 a zahrnuje spotřební brzdové díly ATE (brzdové kotouče, destičky, bubny, pakny…). Cena každého z papírových katalogů je přitom symbolických 30,- Kč.

Brzdové díly ATE stejně jako další zboží ze širokého sortimentu náhradních dílů, příslušenství, maziv a provozních kapalin společnosti APM Automotive najdete také v elektronickém vyhledávacím katalogu APM Cat – http://cat.apm.cz.

 

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!