Letní ostřikovací kapaliny od APM Automotive

31. března 2010, 0:00

Také v letošním roce přináší společnost APM Automotive s.r.o. jako významný dodavatel veškerých náhradních dílů a příslušenství na osobní a užitkové vozy speciální akční nabídku letních kapalin do ostřikovačů. Ta opět zahrnuje tradičně žluté ostřikovací kapaliny VIP Letní směs a AGRIMEX Sunrice za výhodné ceny.

Osvědčenou klasikou se skvělým poměrem kvality a ceny je především kapalina se značkou VIP (Velmi intenzivní prostředek). Tato mycí směs do ostřikovačů skel a světlometů vyvinutá speciálně pro letní provoz odstraňuje všechny běžné nečistoty včetně zbytků hmyzu a zároveň chrání ostřikovací systém před korozí. Je šetrná k pryžovým těsněním i laku, je vhodná i pro polykarbonátová skla. Při častém používání této kapaliny cestující v autě jistě ocení i její parfémování příjemnou letní vůní.

Parfémovaná je také kapalina Sunrice určená především pro náročnější motoristy. Obsahuje povrchově aktivní látky pro odstraňování zbytků hmyzu a nanočástice k dokonalému vyčištění skel. Přitom je biologicky odbouratelná a nenarušuje pryž ani součásti karoserie. Pro zachování skvělého čistícího účinku výrobce doporučuje tuto kapalinu již dále neředit.

Leták ke stažení.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!