Auto Kelly: Novinky v sortimentu Starline – pružiny pérování a direct fit katalyzátory

16. dubna 2010, 0:00

Společnost Auto Kelly, a.s. pro své zákazníky připravila další rozšíření sortimentu Starline o pružiny pérování a katalytátory.

První novinkou jsou pružiny pérování Starline. Jejich nabídka zahrnuje 26 typů nejčastěji používaných pružin včetně verze „Heavy duty“ pro vysokou zátěž. Pružiny Starline jsou vyráběny pomocí moderních technologických standardů (normy ISO/TS16949:2002), s antikorozní povrchovou úpravou. Nespornou výhodu je také jejich výhodná cena, která začíná již na částce 415,- Kč (MOC bez DPH). Nejprodávanější typy pružin jsou zákazníkům k dispozici skladem na všech 55 pobočkách Auto Kelly.

 Další novinkou jsou tzv. „direct fity“ – katalyzátory Starline. Ty díky přesnému určení pro daný typ vozu přináší výraznou časovou úsporu při montáži. Katalyzátory Starline se navíc vyznačují atraktivní cenou, jelikož jsou až o 60% levnější, než produkty konkurenčních značek.

Nová řada katalyzátorů Starline v Auto Kelly čítá téměř 90 položek, které pokrývají více než 80% prodejů v rámci vozového parku v ČR. Díky jejich naskladnění ve větších počtech na centrále Auto Kelly jsou navíc okamžitě připraveny k dodání do servisu zákazníka. Kvalita katalyzátorů Starline je zaručena díky certifikátům kvality ISO a jejich homologace dle limitů EU (předpis č. R103) je samozřejmostí. Převážná většina katalyzátorů Starline obsahuje kovovou vložku (místo keramické), která zaručuje lepší funkčnost a delší životnost dílu. Součástí balení je navíc kompletní příslušenství, díky kterému je jeho montáž ještě jednodušší.
 
Kompletní informace o sortimentu Starline naleznete v E-shopu společnosti na stránkách www.autokelly.cz, nebo na stránkách www.starline-parts.com. Na produkty Starline se vztahuje tříletá záruka.

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!