Repasovaná turbodmychadla ELIT – výrazné rozšíření nabídky

, 30. června 2014, 15:51

Od července pro vás ELIT připravil výrazné rozšíření sortimentu repasovaných turbodmychadel ELIT. Tyto turbodmychadla bude nadále nabízet formou exchange systému (systému zálohového starého dílu) díky němuž vám nabídne mnohem lepší dostupnost repasovaných turbodmychadel. Další nespornou výhodou je, že díky nepřipočtení starého dílu do konečné ceny turbodmychadla (v případě vrácení starého dílu) bude nabídka ELIT cenově velmi konkurenceschopná.

Repase turbodmychadel je prováděna u jednoho z významných evropských specialistů na opravu turbodmychadel, který má velmi bohaté zkušenosti s repasí turbodmychadel.

Nabídka ELIT
Kompletní nabídka turbodmychadel pod značkou ELIT nyní zahrnuje více než 270 referencí repasovaných turbodmychadel a pokrývá 95% všech běžně poptávaných typů.  V nabídce naleznete repasovaná turba od všech známých výrobců dodávajících do prvovýroby – Garrett, Borg Warner (3K), Mitsubishi, IHI atd. Nejvíce poptávaná turbodmychadla jsou skladem.

Kvalita je prvořadým faktorem
Každé turbodmychadlo je rozebráno na jednotlivé díly. Obal turbodmychadla, turbinová a dmychadlová skříň, jsou pečlivě překontrolovány a v případě, že nevykazují žádné závady, jsou vyčištěny speciálním chemickým procesem podobným ultrazvuku a znovu použity. Všechny ostatní díly podléhající opotřebení jsou vyměněny za díly nové. U turbodmychadel, u kterých jsou dostupné originální náhradní díly přímo od výrobců turbodmychadel (Garrett ,Borg Warner, atd.), se používají vždy originální díly.

U turbodmychadel VNT, u kterých nejsou uvolněny originální díly pro aftermarket, jsou pak použity díly od renomovaných evropských výrobců, kteří se svou kvalitou jsou plnohodnotně srovnatelní s originálními výrobci. Všechna turbodmychadla jsou dynamicky  vyvážena a před expedicí prochází několikanásobnou  výstupní kontrolou. Všechny výrobky splňují normy ISO 9001:2008.

Výhody repasovaných turbodmychadel ELIT
– Nabídka pokrývá více než 95% běžně poptávaných turbodmychadel
– Vynikající poměr kvality a ceny, velmi atraktivní ceny
– Velmi dobrá dostupnost
– Poskytovaná záruka 12 měsíců

Exchange systém
U všech zálohovaných dílů turbodmychadel ELIT je stanovena jednotná záloha ve výši 2.500,- Kč bez DPH. Tato záloha bude zákazníkům vrácena v případě, že starý díl vyhovuje podmínkám pro vracení SD. Manuál pro vracení SD bude součástí každého balení turbodmychadla společně s montážním manuálem a tyto dokumenty budou k dispozici také v eCATu u každého turbodmychadla v sekci Příloha.

 – Starý díl musí být odevzdán ve smontovaném stavu a musí obsahovat identifikační štítek
 – Starý díl musí být kompletní tzn. včetně turbinové, dmychadlové, ložiskové skříně a regulačního ventilu
 – Starý díl nesmí mít poškozený vnější obal (dmychadlová + turbinová skříň) ani regulační ventil
 – Starý díl může být dodán s prasklou hřídelí rotoru i s kompletně zničenými oběžnými koly
 – Vráceny mohou být pouze staré díly, které jsou od stejného výrobce a mají stejné katalogové číslo (popř. je nahraditelné jiným kódem od stejného výrobce).
 – Starý díl musí být odevzdán očištěný, identifikační štítek musí být čitelný
 – Starý díl musí být dodán v krabici a řádně zabalený. SD bez obalu nebude přijat.

Na repasovaná turbodmychadla ELIT je poskytována záruka 12 měsíců.

Všechna turbodmychadla naleznete v elektronickém katalogu ELIT e CAT v sekci:MOTOR – DODÁVKA VZDUCHU -> PŘEPLŇOVÁNÍ -> TURBODMYCHADLA a nebo VÝFUKOVÝ SYSTÉM -> TURBODMYCHADLO

Související články

Elit uvádí: Průmyslové utěrky XT Towels
Elit uvádí: Průmyslové utěrky XT Towels

Společnost ELIT připravila pro své zákazníky další tři produkty v privátní značce XT. Tentokrát jsou jimi průmyslové papírové utěrky doplněné o praktický plastový držák na zeď. V prvním případě se jedná o modrou průmyslovou utěrku v roli o návinu 290 metrů a úctyhodném počtu 1.200 útržků. Utěrka je vyrobena z recyklovaného papíru a vyniká zejména […]

ELIT uvádí: Profesionální autochemie CARAMBA
ELIT uvádí: Profesionální autochemie CARAMBA

Společnost ELIT uvádí na trh novou řadu moderní a profesionální autochemie renomovaného německého výrobce CARAMBA. Profesionální řada výrobků Caramba, kterou ELIT nově nabídne svým zákazníkům, přináší širokou škálu chemických produktů pro čištění, péči a údržbu v automobilovém a motocyklovém průmyslu pro profesionály: multifunkční produkty, oleje a maziva, antikorozní produkty, technické čističe, provozní a speciální čističe, […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!