ELIT eCat: produktová videa autochemie Caramba! (+video)

13. října 2014, 13:48

Instruktážní videa k deseti přípravkům německé firmy s rázným názvem Caramba!

CMB 609705 Čistič sání a škrtících klapek – 500ml
Odstraňuje zbytky pryskyřic a usazenin v oblasti sání, na ventilech a škrtících klapkách.


CMB 6610050 Uvolňovač vstřikovačů – 500 ml
K uvolnění korozí zablokovaných vstřikovacích trysek a vstřikovačů motoru

 


CMB 6612011 Super-multifunkční sprej – 500 ml

Multifunční olej, který působí jako odstraňovač rzi, mazací sprej, sprej na kontakty, antikorozní ochrana a čisticí přípravek na výrobky z kovu. Neobsahuje silikon a nepryskyřičnatí.

 


CMB 6311161 Lešťící přípravek MagicWonder – 400 ml

Určena na čištění a zvýraznění lesku hladkých povrchů. Leštěnka, která v jednom kroku čistí, udržuje a chrání všechny hladké povrchy (karoserie aut, motorky, okna kabrioletů včetně čelních).

 


CMB 6610001 Aktivní odstraňovač rzi – 500 ml
Rychle rozpouští extrémně zrezivělé závitové spoje, pera, tyče apod. a umožňuje snadnější práci při kratší době působení. Účinně odstraňuje nečistoty, zbytky oleje, pryskyřici a zbytky lepidla z kovových částí.

 


CMB 61310001 Cockpit sprej bez silikonu – 500 ml
Přípravek určený na čištění, ochranu a ošetření plastových dílů a hladké kůže ve vozidlech. Matné povrchy zanechává matné. Neobsahuje silikon.


CMB 6161051 Cockpit sprej se silikonem – 500ml
Pěna určená na čištění, oživení barvy a péči o plastové díly a hladkou kůži ve vozidlech. Matné povrchy zanechává matné. Obsahuje silikon.

 

CMB 661905 Výkonný multifunkční olej – 500 ml
Odstraňuje rez, chrání a promazává části strojů a přístroje. Chrání před korozí a oxidacíCMB 6270061 Aktivní čistič ráfků 400 ml
Odstraňuje rychle a k materiálu šetrně i velmi odolné nečistoty, jako je např. zapečený brzdový prach apod. Neobsahuje kyseliny a nepoškozuje kotoučové brzdy, barvu, pryž ani plasty.

 
Videa si rovněž můžete prohlídnout v elektronickém katalogu eCat.

Související články

ELIT uvádí: Profesionální autochemie CARAMBA
ELIT uvádí: Profesionální autochemie CARAMBA

Společnost ELIT uvádí na trh novou řadu moderní a profesionální autochemie renomovaného německého výrobce CARAMBA. Profesionální řada výrobků Caramba, kterou ELIT nově nabídne svým zákazníkům, přináší širokou škálu chemických produktů pro čištění, péči a údržbu v automobilovém a motocyklovém průmyslu pro profesionály: multifunkční produkty, oleje a maziva, antikorozní produkty, technické čističe, provozní a speciální čističe, […]

Elit: Novinka v sortimentu – sady drážkového řemene INA
Elit: Novinka v sortimentu – sady drážkového řemene INA

Novinkou v sortimentu značky INA, jsou sady s drážkovým řemenem (INA FEAD KIT) pro přídavný pohon agregátů. Tento produkt doplňuje stávající širokou nabídku rozvodových sad INA KIT a je reakcí na zvyšující se poptávku po dílech pro údržbu systému pohonu agregátů. Pro zajištění spolehlivého provozu moderního automobilu již nedostačuje dosud běžná praxe, že při výměně rozvodového […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!