Auto Kelly: Rozšíření nabídky spojovacího materiálu – Příchytky

15. prosince 2014, 9:21

Auto Kelly aktuálně rozšiřuje nabídku spojovacího materiálu o 300 nových položek a to podle jednotlivých typů vozidel a jejich specifických částí (dveře, blatníky, motorový prostor atd.). Zákazníci mohou najít na e-shopu podrobné informace ke každé z příchytek (rozměry, počet kusů v balení) včetně názorné fotografie každé položky.


Příklad sady příchytek pro vůz Škoda Octavia II.

Příchytky jsou vyráběny z kvalitních materiálů, což zajistí několikanásobnou možnost montáže a demontáže dílů uchycenými těmito příchytkami.

Sortiment v současné době obsahuje zhruba 2.100 položek při skladové zásobě 7.800 kusů.

Dále je možné najít v nabídce spojovacího materiálu sady příchytek pro specifické části karoserie nebo kompletní sady pro jednotlivé tovární značky.

Ilustrační obrázky jednotlivých příchytek a sad ze sortimentu.  

Příklady vybraných sad příchytek:

Související články

Auto Kelly: Vylepšené brzdové kotouče Nipparts pro asijské vozy
Auto Kelly: Vylepšené brzdové kotouče Nipparts pro asijské vozy

Do nabídky firma Auto Kelly zařadila dva druhy vylepšených brzdových kotoučů. Jde o kotouče z oceli s vysokým obsahem uhlíku pro výborný výkon při brzdění a kotouče s lakem, které mimo jiné skvěle vypadají. Brzdové kotouče z oceli s vysokým obsahem uhlíku Teplota brzdových kotoučů může vystoupit až na 700° Celsia. Odvod tepla do vzduchu […]

Auto Kelly: Vodní pumpy Graf – snížení cen u 470 položek
Auto Kelly: Vodní pumpy Graf – snížení cen u 470 položek

Firma Auto Kelly nově zlevnila 470 položek (65% z celého sortimentu Graf) vodních pump. Společnost Graf je přední italský výrobce vodních pump do prvovýroby i pro aftermarket. Nejmodernější výrobní technologie a velmi důsledná kontrola všech výrobků zajišťuje, že se vodní pumpy Graf vyznačují vysokou úrovní kvality a trvanlivostí. To ocení jak výrobci automobilů, tak i […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!